AKP Gölcük, Saraylı’da

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe heyeti, köy ziyaret programları kapsamında Saraylı Köyü’nü ziyaret...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe heyeti, köy ziyaret programları kapsamında Saraylı Köyü’nü ziyaret etti.

Köy Muhtarı Rıfat Büyükbudak ve köy sakinleri tarafından karşılanan AKP heyeti köy kahvesinde bir toplantı yaptı. AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, köy ziyaretleri programının köylerdeki sorunların, sıkıntıların, halkın istek ve taleplerinin kayıt altına alınıp bu konuların çözüm yollarının bulunması ve kısa sürede halledilecek olanların yapılması diğer konularında zaman içerisinde çözüme kavuşturulmasını kapsadığını belirtti.

ZAMAN ÇABUK GEÇİYOR
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş da yaptığı konuşmada, “Köy ziyaretleri programının tertip edilmesini olumlu buluyorum. Sizlerle ayda bir mahalle ve köy muhtarları toplantısı yaparak bir araya geliyor, sorunlarınızı, sıkıntılarınızı, istek ve taleplerinizi dinliyor bilgi paylaşımı yapıyoruz. Zaman çok çabuk akıp gidiyor. Gözden kaçan konuların bu ziyaretlerde sizler tarafından aktarılmasıyla bu konuda bizleri bilgilendirmiş oluyorsunuz” dedi.

21 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR