İHALE DOSYASI

Körfez Belediyesi kum satın alacak   Körfez Belediyesi, 0,3-0,7 yıkanmış ve elenmiş olarak toplam 7 bin ton kum alımı yapacak. Belediyenin destek...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi

kum satın alacak

 

Körfez Belediyesi, 0,3-0,7 yıkanmış ve elenmiş olarak toplam 7 bin ton kum alımı yapacak. Belediyenin destek hizmetleri müdürlüğünde 5 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan ihalenin saat 10.30’da yapılacağı bildirildi.

 

 

Kartepe Belediyesi

asfalt betonu alacak

 

Kartepe Belediyesi, binder ve aşınma asfalt alımı için ihale yapacak. Toplam 10 bin ton olarak temin edilecek olan asfalt alımı ile ilgili ihalenin 12 Haziran Perşembe günü saat 14.30’da yapılacağı bildirildi. Malzemenin 90 gün içinde peyder pey teslim edileceği öğrenildi.

 

 

 

Körfez Devlet Hastanesi

ilaç ve serum satın alacak

 

Körfez Devlet Hastanesi’nde sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere 84 kalem ilaç ve serum almak için Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından ihale gerçekleştirilecek. İhalenin 4 Haziran Çarşamba günü saat 10.00’da hastane başhekimliğinde yapılacağı açıklandı.

 

 

Kartepe’de billboardlar

bakımdan geçirilecek

 

Kartepe Belediyesi 2014 yılındaki billboard afişi, baskısı, asılması, bakımı ve değişimi ile ilgili bir ihale yapacak. 4 Haziran tarihinde yapılacak olan ihale ile ilçe sınırları içindeki billboardların elden geçirileceği belirtildi.

 

Hastaneye malzeme alınacak

 

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde kullanılmak üzere, 1 kalem ilaç ve 105 kalem tıbbi sarf malzemesi alımı için ihale yapılacak. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından yapılacak olan ihalenin 6 Haziran Cuma günü saat 10.00’da yapılacağı açıklandı.

 

 

Diş sarf malzemesi

için ihale yapılacak

 

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde kullanılmak üzere 50 kalem diş sarf malzemesi alımı için ihale yapılacak. Hastanede yapılacak olan ihalenin 3 Haziran Salı günü saat 10.00’da yapılacağı belirtildi. Malzemelerin peyderpey olarak temin edileceği bildirildi.

 

 

Karamürsel Belediyesi

işyeri kiralayacak

 

Karamürsel Belediyesi, Kayacık Mahallesi’ndeki bir iş yerini açık ihale usulü ile kiraya verecek. 27 Mayıs tarihinde yapılacak olan ihale ile işyerinin yeni sahibi belirlenecek. İşyeri için belirlenen tahmini bedel ise 40 bin lira.

 

 

Kayacık’ta bir çay

bahçesi kiralık

 

Karamürsel Belediyesi, Kayacık Mahallesi İnönü Caddesi üzerindeki bir çay bahçesini açık ihale usulü ile kiraya verecek. 27 Mayıs tarihinde yapılacak olan ihale ile işyerinin yeni sahibi belirlenecek. İşyeri için belirlenen tahmini bedel ise 2 bin 550 lira.

 

 

Ereğli’de çay bahçesi

kiraya verilecek

 

Karamürsel Belediyesi, Ereğli Mahallesi Kumyalı Caddesi üzerindeki bir çay bahçesini açık ihale usulü ile kiraya verecek. 27 Mayıs tarihinde yapılacak olan ihale ile işyerinin yeni sahibi belirlenecek. İşyeri için belirlenen tahmini bedel ise 250 lira.

 

 

Kocaeli Açık Cezaevi’ne

kanalizasyon yapılacak

 

Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu Kadın Bölümü’nde kanalizasyon çalışması yapılacak. İş dolayısıyla 10 haziran Salı günü saat 11.0’da bir ihale gerçekleştirilecek. İşin 5 tesliminin yapılmasının ardından 30 gün içinde tamamlanacağı belirtildi.

 

 

Kartepe Belediyesi

araç kiralayacak

 

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, otobüs ve minibüs kiralanması hizmet alımı için bir ihale yapılacak. 11 Haziran Çarşamba günü saat 11.00’da yapılacak olan ihalede alınan işin süreci işe başlamadan sonra 12 ay olduğu belirtildi.

21 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR