Saadetli kadınlar kapı kapı dolaşıp yüreklere dokunacak

Saadet Partisi Başiskele İlçe Kadın Kollarının düzenlediği "Yüreğinin Sesini Dinle Başiskele, Saadet'i Duyacaksın" programına İl Kadın Kolları Başkan...

BÜYÜT

Saadet Partisi Başiskele İlçe Kadın Kollarının düzenlediği "Yüreğinin Sesini Dinle Başiskele, Saadet'i Duyacaksın" programına İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, Milletvekili Adayları Emine Erbaş Yıldırım, Şafak Yamak ve Başiskele Kadın Kolları Teşkilatı katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Semiha Yücel'in ardından sözü alan İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, 1 Kasım Genel Seçimlerinin ülkemiz için önemini vurgulayarak, “Her seçim önemlidir, bu seçim hepsinden daha önemlidir. Bu seçimler Saadet Partimizin meclise girmesi için büyük bir fırsattır. Bireysel Hakların Korunması Kanunu ile hiçbir oy ziyan olmayacak. Yeterli oyu alan her adayımız Meclise girecek ve bizi en güzel şekilde temsil edecektir. Bizler de Kocaeli'den sorumlu insanlar olarak kapı kapı dolaşıp yüreklere dokunacağız. Çünkü biliyoruz ki yüreklerinin sesini dinleyenler, Saadet'i duyacak” dedi.

 

"ÖNCE İNSAN SONRA İNSAF"

Daha sonra "Ortak acımız terördür. Masum insanları, askerimizi, polisimizi hedef alan tüm saldırıları lanetliyoruz diyerek sözlerine başlayan Milletvekili adayı Şafak Yamak; Ankara'da gerçekleşen menfur saldırıdan sonra Saadet Partisi’nin halkımıza sunduğu 8 Maddelik Teröre Karşı Milli Birlik Bildirgesini okudu ve ‘Önce insan sonra insaf’ diyen herkes bu bildirgeyi esas almalıdır. Her daim çözüm üreten tedavi reçetesi olan Saadet Partisi’nin önerileri dikkate alınmaz ise biz her gün Kürtçe ya da Türkçe ağıtlar yakarken, birileri Londra'daki Washington'daki Tel Aviv'deki şatolarında viskilerini yudumlayıp, İngilizce zafer şarkılarını söylemeye devam ederler" diyerek sözlerini tamamladı. Arkasından diğer aday Emine Erbaş Yıldırım sözü aldı. Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa, ailelerine başsağlığı dileyerek konuşmasına başladı ve devam etti.

"Bir hastaya yanlış kan verildiğinde nasıl ki hastanın iç organları iflas eder ve yavaş yavaş ölürse, gayri milli kanunlar ile de ülkemiz uçurumun eşiğine getirilmiştir. Can güvenliğinin kalmadığı, insanlarımızın gelecek kaygısına düştüğü, hukuk sistemine ve adalete olan güvenin sarsıldığı günümüzde kurtuluşun adresi Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi'dir” dedi.

14 Ekim 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR