İSU’dan Kızılay’a kan bağışı

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü, sosyal sorumluluk kapsamında düzenlediği kan bağışı kampanyasına yaklaşık 100 personel katıl...

BÜYÜT

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü, sosyal sorumluluk kapsamında düzenlediği kan bağışı kampanyasına yaklaşık 100 personel katılarak kan bağışı yaptı.

İSU İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı Kurum Tabipliği’nce ikinci defa düzenlenen kampanyaya, Genel Müdürlük, 12 İlçe Şube Müdürlüğü ile şantiyelerde görev yapan personel katıldı. Kızılay İzmit Kan Merkezi’nin deneyimli personeli tarafından, kan bağışı yapan ve yer yer sıra oluşturan personelin ön kan testleri ile tansiyon ölçümlerinin ardından kan bağışları alındı. Alınan kan bağışları Kızılay Kan Merkezi’nde yapılacak olan çeşitli testlerin ardından elde edilen sonuçlara göre kanlar ihtiyaç sahiplerine verilecek.

ÜÇ AYDA BİR BAĞIŞ
Kampanyaya katılarak kan bağışı yapan yaklaşık 100 İSU personeli, insan hayatına önemli katkıda bulunmanın huzur ve mutluğunu yaşadılar. Daha önce düzenlenen kampanyada 28 kan bağışının yapıldığını belirten İSU Genel Müdürlüğü yetkilileri, her üç ayda bir kan bağışı yapıldığından dolayı Kızılay ile birlikte bu tür etkinlikleri belirli aralıklarla yapmayı planlayacaklarını belirttiler.

05 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR