Başiskele’de yılın eğitimcisi seçildi

Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği ile İlçe Milli Eğitim müdürlüğü, yılın eğitimcisi olarak Kocaeli Anadolu Lisesi Okul Müdürü Atilla Demir’i seçti.Ba...

BÜYÜT

Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği ile İlçe Milli Eğitim müdürlüğü, yılın eğitimcisi olarak Kocaeli Anadolu Lisesi Okul Müdürü Atilla Demir’i seçti.

Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü çalışmaları tamamlayarak yılın eğitimcisini belirledi. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyonun ilçedeki okullarda yaptığı değerlendirmede Kocaeli Anadolu Lisesi Okul Müdürü Atilla Demir’i “Yılın Eğitimcisi” seçti.

ATİLLA DEMİR’E ÖDÜL
Yılın eğitimcisi seçilen Atilla Demir’e ödülü okulda düzenlenen törende, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, Dernek Başkanı Volkan Şenel, Başkan Yardımcısı Süleyman Pekin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selim Gencer, dernek üyesi Dr. Ömer Erdal, Arkeolog Seyfettin Karaosmanoğlu, Yüksek Mühendis Kadem Duran, Mimar Cihat Oğuz, Eğitimci Emin Erdem’in katılımıyla verildi.

06 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR