KO-MEK kayıtlarına ilgi büyük

Bu yıl sekizinci eğitim dönemine giren KO-MEK’e vatandaşlar yine büyük ilgi gösteriyor. KO-MEK’ten yararlanmak isteyen çok sayıda yetişkin istedikleri...

BÜYÜT

Bu yıl sekizinci eğitim dönemine giren KO-MEK’e vatandaşlar yine büyük ilgi gösteriyor. KO-MEK’ten yararlanmak isteyen çok sayıda yetişkin istedikleri branşa kayıt yaptırabilmek için kurs merkezlerini dolduruyor.
 
HEDEF YENİ KURS MERKEZLERİ
8. Döneminde eğitim vereceği kursiyer sayısını arttırmak isteyen KO-MEK, gelen talepler doğrultusunda yeni Kurs Merkezleri açmayı hedefliyor. Halk Üniversitesi olarak bilinen KO-MEK’e 15 Eylül’den itibaren başlayan kayıtlara büyük ilgi olduğu gözlenirken kayıtlar hala devam ediyor. Özellikle Körfez, Yarımca ve Leyla Atakan Kurs merkezlerine olan ilgi kayıtlara yansıyor.
 
KO-MEK ÇITAYI YÜKSELTTİ
Öte yandan Ekim ayında başlayacak yeni eğitim dönemi için hazırlık çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Kurs merkezlerinde bir yandan kayıtlar alınırken, diğer yandan dönem için gerekli araç gereç ihtiyacı belirleniyor. Büyükşehir Belediyesi KO-MEK yönetim merkezi de kursiyerleri yetiştirecek olan usta öğreticilerle seminer çalışmalarını sürdürüyor.
 
KAYIT SIRASINDA İSTENEN BELGELER
Bu yıl KO-MEK kurslarından yararlanmak isteyen vatandaşların il genelinde bulunan KO-MEK kurs merkezlerine giderek istedikleri branşa kayıt yaptırmaları gerekiyor. Vatandaşların kayıt işlemleri sırasında yanlarında iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve eğitim durumunu bildiren (diploma, öğrenci belgesi vb.)bir belgeyi bulundurması gerekiyor. Ayrıca KO-MEK eğitimleri ve yeni açılacak kurslarla ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenler www.komek.org resmi sitesinden detaylı bilgi edinebilir.

26 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR