Türk Ocakları’nda Afganistan konuşuldu

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nin bu haftaki ocakbaşı sohbet konusu Afganistan gerçeği oldu. Programa konuşmacı olarak Kocaeli Üniversitesi iktisat bö...

BÜYÜT

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nin bu haftaki ocakbaşı sohbet konusu Afganistan gerçeği oldu. Programa konuşmacı olarak Kocaeli Üniversitesi iktisat bölümünde öğrenim gören Türk Ocağı gençlerinden Ahmed Subat Ahadyar katıldı.

 

HUZURLU BİR ÜLKE

Afganistan’ın Amerika ve Rus basın yayın organları tarafından terör batağında çöl yaşantısının hakim olduğu bir ülke gibi gösterildiğini dile getiren Ahadyar, ülkenin şekilde ticari anlamda büyümesinin önüne geçildiğini söyledi. Ahadyar, “Bir vatandaşı olarak Afganistan’da huzur ve güven içinde yaşıyorum” dedi. Sohbet Afganistan’ın güncel yaşantılarından kesitler içeren resimler eşliğinde ilgi ile izlendi.

 

GENİŞ KATILIM

Sohbete Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şube Başkanı Taylan Katak, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, eğitimci yazar Gürkan Karaçam ve üniversite öğrencileri katıldı. Etkinlik sonunda konuşan Türk Ocağı Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk devletlerini tanıtmaya yönelik programların devam edeceğini dile getirdi.

15 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR