Koruma, emekliye ayrılan personeli plaketle uğurladı

Fabrika çalışanlarından Ahmet Refik Yargıcı 50 yıllık, Kadir Ercan 44 yıllık, İlyas Özlü 42 yıllık  ve Refik Özkul 15 yıllık çalışma hayatının  ardın...

BÜYÜT

Fabrika çalışanlarından Ahmet Refik Yargıcı 50 yıllık, Kadir Ercan 44 yıllık, İlyas Özlü 42 yıllık  ve Refik Özkul 15 yıllık çalışma hayatının  ardından emekliğe ayrılarak şirkete veda ettiler. Uzun yıllardır Koruma ailesinin üyesi olan çalışanlara fabrika yönetimi bir plaket ve veda töreni düzenledi.


VEDA ETTİLER

Törene katılan Koruma Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı, güne özel konuşmasının ardından kendilerine plaketlerini verdi. Törende bulunan diğer yöneticiler Şükrü Kemal Aracı, Av. Ayşe Aracı, Ahmet Dinç, Çetin Çakmaklı, İmer Özer ve Koruma Grup çalışanları iyi dilek ve tebrikleriyle emeklilerimize veda ettiler.


HUZURLU GÜNLER

Yarım asırlık bir süre boyunca  Koruma çatısı altında bulunmuş, Koruma ailesinin en eski üyelerine emeklilik yaşamlarında sağlıklı huzurlu günler dileyen yöneticiler, çalışanlarıyla hoş sohbetleriyle töreni noktaladı.

31 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR