Türk Ocağı’nın konuğu, Mustafa Destici

Ocak salonu ve koridorların üniversite öğrencileri ile dolup taştığı sohbet, Ocak Yöneticisi Osman Özmen'in okuduğu Yasin-i Şerif ve dualarla başladı...

BÜYÜT

Ocak salonu ve koridorların üniversite öğrencileri ile dolup taştığı sohbet, Ocak Yöneticisi Osman Özmen'in okuduğu Yasin-i Şerif ve dualarla başladı. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan,  BBP MYK üyesi Serhat Duyar, İl Başkanı Nihat Yıldız, dernek ve STK başkanları, Kocaeli Üniversitesi’nden öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

 

Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir; “Herkes ölür ama herkes hatırlanmaz. Mehmet Akif Ersoy, Alparslan Türkeş, Muhsin Yazıcıoğlu gibi ömrünü ülküsünü, ülkesine ve gençlerine adayanların vefatının üzerinden 6 yıl değil 66 yıl bile geçse, dünyanın neresinde Türk Milliyetçileri vatanseverler varsa oralarda dualar ediliyor, rahmet okunuyor ve bu sayede amel defteri kapanmıyor. İnşallah bizler de iz bırakacak bir ömür yaşarız. Ruhları şad, mekânları cennet olsun” dedi.

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “Rahmetli Genel Başkanımız merhametli fedakâr ve şefkatli bir insandı. Her anında adalet ve İslami ölçüleri kıstas almaya gayret gösterirdi. Onu tanıyıp etkilenen ve Muhsin Başkanımızın verdiği eğitimlerle ülkücü olan birçok insandan biriyim. Dünyanın neresinde bir Türk varsa, Müslüman varsa, mazlum varsa derdiyle ilgilenmeye çalışır maddi manevi imkânlarını bölüşmeye gayret eder ve dava arkadaşlarını hiçbir zaman yalnız bırakmazdı. Şahadetine herkes üzüldü. Muhsin Başkanı tanıma fırsatı bulan her siyasi görüş mensubu cenazesine veya partimize gelerek üzüntüsünü belirtti. Olayın hala aydınlatılmaması içimizi acıtıyor. Ömrümüzün sonuna kadar da sürse olayın aydınlatılması için gereken her şeyi yapacağız” diyerek anma etkinliğini düzenleyerek davette bulunduğu için Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ve Türk Ocağı yöneticilerine teşekkür etti.

15 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR