Odabaş: Siyasi partilerin önünde gidiyoruz

DSP Kocaeli İl Başkanı Yakup Kalmuk’u ziyaret eden Kocaeli Sivil Anayasa Platformu dönem sözcüsü Bahri Odabaş, yaptıkları çalışmalarla siyasi partiler...

BÜYÜT

DSP Kocaeli İl Başkanı Yakup Kalmuk’u ziyaret eden Kocaeli Sivil Anayasa Platformu dönem sözcüsü Bahri Odabaş, yaptıkları çalışmalarla siyasi partilerin önünde gittiklerini söyledi.

Kocaeli Sivil Anayasa Platformu dönem sözcüsü ve MARSİAD Genel Başkanı Bahri Odabaş ve yönetim kurulu, DSP Kocaeli İl Başkanı Yakup Kalmuk’u il binasında ziyaret etti. Başkan Odabaş, Kalmuk’a, “Sivil Anayasa Platformu tarafından illerde düzenlenen Anayasa toplantıları kapsamında platformun işbirliği ile 12 Şubat Cumartesi günü Sabancı Kültür Merkezi’nde 13:00 ile 17:00 saatleri arasında düzenlenecek olan toplantıya DSP yönetimini de aramızda görmek istiyoruz” dedi.

YENİ ANAYASA
Odabaş ayrıca “Sivil toplum örgütleri olarak, çalışmalarımızla siyasi partilerin önünde gidiyoruz. Toplantıda sivil toplum kuruluşları ile siyasi partilerin buluşacağı 3 saatlik bir toplantı gerçekleştireceğiz. Bu toplantılar bütün illerde yapılacak ve yeni anayasanın yolu çizilecek” dedi.

TOPLANTIYA KATILACAĞIZ
Ziyaretten dolayı Odabaş’a teşekkür eden DSP Kocaeli İl Başkanı Yakup Kalmuk, “Türkiye’de siyasetçilerin, sivil toplum örgütlerinin önüne geçmesinden dolayı Türkiye bu durumda. Tarafsız çalışmalarınızdan ve bizlerin yoluna ışık tutmanızdan dolayı sizler kutluyorum” diyerek toplantıya katılacaklarını söyledi.

10 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR