Medyan Denetim Kocaeli şubesi açıldı

YOĞUN KATILIM İzmit Karabaş Mahallesi Hafız Binbaşı Sokak İgsaş Mensupları Vakfı İş Merkezi-Eren Cami yanında açılan Medyan Denetim/Danışmanlık Koca...

YOĞUN KATILIM

İzmit Karabaş Mahallesi Hafız Binbaşı Sokak İgsaş Mensupları Vakfı İş Merkezi-Eren Cami yanında açılan Medyan Denetim/Danışmanlık Kocaeli Şubesi’nin açılışına İzmit Belediyesi eski Belediye Başkanı Erol Köse, Kocaeli SMMMO Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Remzi Özcan ve Muhasip Rüstem Çakal, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, Sakarya Kaynarcalılar Derneği Başkanı Sedat Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri, İDEBİR Başkanı İbrahim Yenice ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya’dan Yeminli Mali Müşavir Recep Alp, Sakarya SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Ergül Özkan, Yeminli Mali Müşavir Nejat Çakır, Medyan Denetim/Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Yeminli Mali Müşavir Şule Ünal ve Yönetim Kurulu Üyesi Mali Müşavir Murat Bulut, Kaynarcalılar, İDEBİR, Mali Müşavirler ile Siyasal Mezunları üyelerinden oluşan yoğun bir katılım oldu.

 

KÖSE’DEN DUYGUSAL KONUŞMA

Yapılan açılış duasının ardından bir konuşma yapan İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse, “Ben Nazır beyi 5-6 senedir tanıyorum. Bana kendi öz yeğenlerimden daha çok yeğenlik yapan bir dost insan. Gönlü dost, çevresine saygılı, büyüklerine saygılı, tuttuğu işi koparan bir kardeşimin ortaklığı bulunan bir müesseseyi açmaktan son derece mutluyum. Babasının, ailesinin iftihar etmesinin ötesinde bizler hepimiz İzmitliler, Kandıralılar, Kaynarcalılar olarak iftihar ediyoruz. Bulunduğu her yerde başarılı oldu. En üst düzeyde, bürokraside görev yaptı. Bürokraside görev yaparken İzmit’te, Kocaeli’nde büyük hizmetleri oldu. Başarılı hizmetlerinin yeni açtığı iş hayatında da devam etmesini diliyorum.” dedi.

 

İKRAMLAR YAPILDI

Yapılan konuşmanın ardından açılış kurdelesini Erol Köse, Oda Başkanı Fikret Gökmen ile Medyan Denetim/Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Şule Ünal tarafından kesildi. Açılışa katılanlara çeşitli ikramlar yapıldı. 

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Meslektaşlarının, hemşerilerinin ve dostlarının yoğun ilgisinden dolayı hepsine teşekkür eden Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Nazır Esirci, “Kamu kurumlarında uzun yıllar uzman ve yöneticilik yaptım. Birçok sivil toplum örgütünde gerek kurucu, gerekse yöneticilik ve üyelik görevlerinde bulundum. Mesleki alandaki tecrübelerimizi de Kocaelililerle paylaşıyoruz. Merkezi İstanbul’da bulunan Yeminli Mali Müşavirlik hizmetleri ile vergi ve iş hukuku alanlarında müşavirlik hizmetlerini verecek Medyan Denetim/Danışmanlık firmasının şubesini Kocaeli’nde açtık. Birçok uzman arkadaşımız ile bölgemizde hizmet vereceğiz. Düzenlediğimiz açılışımıza gösterdikleri ilgi, katılım ve kutlamalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

“SÖZ UÇAR YAZI KALIR”

Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Nazır Esirci, açılışa katılan dostlarına mesleki ve sivil toplum kuruluşlarında görev yaparken yazdığı denemeler ile geçmiş fotoğraflarını değerlendirdiği “Söz Uçar Yazı Kalır” adını verdiği kitabını açılış anısına imzalayarak hediye etti.

27 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR