Başkan Doğan’a ziyaretler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı Aydın Signalı, Kocaeli Siirtliler Derneği ile Telekom Teknik Elemanla...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı Aydın Signalı, Kocaeli Siirtliler Derneği ile Telekom Teknik Elemanlar Derneği ( TETED), Başkan Doğan’ı ziyaret ettiler.

 

KÜLTÜR- SANAT- TURİZM KENTİ İZMİT

KBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı Aydın Sigalı'nın ziyaretinde daha çok sanat ve kültür konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Doğan, İzmit’in kültür, turizm ve sanat kenti olması için çalıştıklarını ifade ederek” kentimiz yıllarca hep sanayisi ile ön plana çıkmış. Fakat kültür alanında da, sanat alanında da turizm alanında da önemli zenginliklerimiz var. İzmit Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya her zaman destek olduk olmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

DERNEKLER, ZENGİNLİKTİR

Kocaeli Siirtliler Dernek Başkanı Cumali Boz ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Doğan, İzmit’te 81 vilayetten kişinin bulunduğunu belirterek” kentimiz bir anlamda Türkiye’nin bir mozaiğindir. Her kentten ve kültürden kişinin bulunması bir zenginliktir. Hemşeri derneklerimiz, kültürlerin yaşatılmasında örf ve adetlerin unutulmamasında önemli görevler üstlenmektedir” dedi.

Telekom Teknik Elemanlar Derneği ( TETED) Başkanı Nimet Taşdan ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Doğan’ı ziyaret ederek çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundular.

26 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR