İnşaatçılarda Tolga Ok kazandı

  TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası’nın 8’inci olağan genel kurulu oda binasında gerçekleştirildi. Üç başkan adayının yarıştığı seçimde oy verme...

 

TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası’nın 8’inci olağan genel kurulu oda binasında gerçekleştirildi. Üç başkan adayının yarıştığı seçimde oy verme işlemi saat 17.00’ye kadar sürdü. Oy verme işleminin sürdüğü dakikalarda ise dışarıda heyecanlı bekleyiş devam etti. Bin 802 üyenin oy kullanma hakkı olduğu seçimlerde 795 üye oy kullandı. 4 oy geçersiz sayılırken 382 oy alan Tolga Ok İnşaat Mühendisleri Odasının yeni başkanı seçildi.

İŞTE SEÇİM SONUÇLARI

TOLGA OK (Turuncu Liste) : 382 oy

ZİYA TOPAL (Beyaz Liste):172 oy

ABDURRAHMAN ÇUHADAR (Sarı Liste): 237

Geçersiz oy sayısı: 4

TOLGA OK KİMDİR?

Yenilikçiler gurubunun başkan adayı olan Tolga Ok, 1976 İzmit doğumlu. Evli ve iki çocuk babası. Kocaeli Üniversitesi mezunu olan Tolga Ok, yüksek lisansını ise Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yapmıştır. Proteknik Laboratuvar Proje ve Mühendislik Hizmetleri LTD ŞTİ’nin sahibi olan Tolga Ok, aynı zamanda KOTO 18. Meslek Komitesi’nin meclis üyesidir. Ayrıca Ok, KOTO Ar-Ge Komisyon başkanıdır. Öte yandan Tolga Ok, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üst kurul delegesidir. Tolga Ok’un yönetim kurulu listesi, Utkan Mutman, Fatih Yazıcı, Murat Balaban, Kahraman Bulut, Baturhan Üretürk ve Murat Aytun Yüksel.

 

TOLGA OK YÖNETİM KURULU ASİL LİSTE

Tolga Ok

Yrd. Doç. Utkan Mutman

Fatih Yazıcı

Murat Balaban

Kahraman Bulut

Baturhan Üretürk

Murat Aytun Yüksel

TOLGA TOK MERKEZ DELEGE ASIL LİSTE

Bekir Güre

Ali Alp Arslan

Murat Demir

Devrim Yılmaz

Suat Atak

Olcay Ulus

Salih Erdinç

Niyazi Vedat Akgün

Ümit Kabay

Yalçın Kayalı

Volkan Gümüş

Yılmaz Görmüş

Temel Temiz

 

 

16 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

AHMET MERT - OY SAYILARINI DÜZELTMENİZİ BEKLİYORUZ. SARI LİSTE:327 OLACAK

Yanıtla . 0Beğen 16 Şubat 18:03
02

Ahmed Sami ÜNAL - İmo Kocaeli Yenilikçiler olarak yaklaşık 40 kişilik bir çekirdek kadro ile uzun bir müddet çalıştık, beklentimizin altında olsada Kocaeli'nde yeni bir sayfa açtık, Amacımız meslektaşlarımızla çok daha iyi bir sivil toplum örgütü olmak. Bizlere güvenerek hizmet etme fırsatı veren meslektaşlarımıza teşekkür eder, tüm meslektaşlarımızı yönetim olmaya, yermeye, takdir etmeye davet ederim.

Yanıtla . 0Beğen 16 Şubat 18:03
01

aa - toplam oy 885 Abdurrahman çuhadar 327

Yanıtla . 0Beğen 16 Şubat 18:03
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR