Milli ittifak adayları Darıcalılara seslendi

Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayları Serhat Duyar, Remzi Kaya ve Yusuf Aksu birlikte milli ittifak çatısı altında yakaladıkları sinerjiyi bu ke...

BÜYÜT

Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayları Serhat Duyar, Remzi Kaya ve Yusuf Aksu birlikte milli ittifak çatısı altında yakaladıkları sinerjiyi bu kez Darıcalılara aktardı. Darıcalılar milli ittifak heyetini son derece sıcak bir şekilde karşıladı.

 

YOĞUN İLGİ

Milletvekili adaylarının Darıca’daki ilk durağı Büyük Birlik Partisi Darıca İlçe Başkanı Muhsin Aslan’ın ev sahipliğini üstlendiği kahvaltı programı oldu. Burada gerçekleşen programa milletvekili adaylarının yanı sıra BBP MKYK Üyesi Mustafa Demir,  BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, Saadet Partisi Derince İlçe Başkanı Oğuzhan Ayyıldız ve çok sayıda Sivil Toplum Derneği Başkanı katıldı. Programın girişinde tüm adaylar kendilerini kısaca tanıtarak milli ittifakın önemine vurgu yaptılar.

 

‘ÜLKEMİZİN MENFAATİ İÇİN MİLLİ İTTİFAK’A OY TOPLAYIN’

Milli ittifak Milletvekili adaylarından Remzi Kaya ve Yusuf Aksu, milli ittifakı her yerde anlatmak gerektiğine vurgu yaparken, Milli ittifak Milletvekili adaylarından Serhat Duyar’da seçim beyannamelerinde yer alan vaatleri ortamda bulunanlara aktardı. Duyar, “Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz kahvaltıya hoş geldiniz.  Sadece milletvekili adayların ve teşkilatların değil her bir bireyin ülkemizin menfaati için milli ittifaka oy toplaması gerek” dedi.

 

‘EMEKLİNİN, MEMURUN VE İŞÇİNİN YÜZÜ SAYEMİZDE GÜLECEK’

Bu seçimlerin son derece önemli olduğunun altını çizen Duyar, “Asgari ücretli evine her öğün sadece simit ve çay götürecek olsa yine aldığı ücret açlık sınırının son derece altında. Bizler asgari ücretliye bin 500 TL maaş vereceğiz. Emeklinin, işçinin ve memurun yüzü sayemizde gülecek Kadınlar 25 yıl çalıştıktan sonra erkeklerde 30 yıl çalıştıktan sonra yaş beklemeden emekli olabilecek” diyerek seçim beyannamelerinde yer alan maddelerin bir kısmını aktardı.

 

‘İKTİDARIN SONU GÖZÜKTÜ’

BBP İl Başkanı Nihat Yıldız’da tüm teşkilatların birlik içerisinde çok çalışması gerektiğinin mesajını verdi. Söz verilen BBP MKYK Üyesi Mustafa Demir’de, “Halkın görüşü son derece önemli halkın görüşüne önem veren iki lider Milletin ittifakını oluşturdu. 7 Haziran seçimleri son derece önemli. Artık iktidarın sonu göründü” diyerek sözlerini tamamladı.

 

DARICALILAR,  MİLLİ İTTİFAKIN KURULMASINDAN MEMNUN

Kahvaltı yapılan sofra duası ardından son buldu ve Milli ittifak üyeleri hep birlikte Darıca İstasyon Caddesi’nde bulunan vatandaşa ve esnafa Milli ittifakı anlatarak, Darıca’da milletin ittifakına destek istediler. Darıca halkı Milli ittifak heyetini son derece sıcak karşılayarak, böylesi bir birlikteliğin güzel olduğuna vurgu yaptılar.

 

DUYAR, ÇİFTÇİ’NİN YANINDAYIZ MESAJI VERDİ

Darıca Caddelerinde yürürken Duyar, traktörü başında duran bir çiftçiyle karşılaşarak kendisine milli ittifakın çiftçiyi koruyan politikalarından bahsetti.  Duyar, “Her kesimin sesi olduğumuz gibi çiftçinin de sesi olacağız. Ekolojik zenginliğimizi artırarak, tarım ve hayvancılık şehirleri kuracağız. Türkiye tarım ve hayvancılık kurumları kuracağız. Tarımsal destek fonu oluşturarak çiftçiye faizsiz tarım ve hayvancılık kredileri vereceğiz. Yerli tohum üretiminin ve alımının önünü açacağız” diyerek çiftçi kardeşin oyuna talip olduğunu ifade etti.  Darıca Caddeleri’nde ilerleyen heyet seçim aracı kullanan sürücüye de hayırlı yolcuklar demeyi ihmal etmedi.

06 Mayıs 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR