Seyahat arkadaşları buluştu

    Geçen yıl Sırbistan-Bosna gezisinde beraber olan Aydınlar Ocağı yöneticileri İstanbul’da Av. Zeki Hacıibrahimoğlu’nun evinde buluştu. Mükerrem...

BÜYÜT

 

 

Geçen yıl Sırbistan-Bosna gezisinde beraber olan Aydınlar Ocağı yöneticileri İstanbul’da Av. Zeki Hacıibrahimoğlu’nun evinde buluştu. Mükerrem-Av. Zeki Hacıibrahimoğlu çiftinin ev sahipliği yaptığı buluşmaya; İTÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Mesut Gür, Necati Pilavcı, Ahsen Okyar, Mustafa Toka,  Hasan Uzunhasanoğlu ile eşleri katıldı.

GEZİ DÜZENLENECEK

İstanbul Üsküdar’daki buluşmada gecen yıl temmuz ayında 4 gece 5 gün olarak gerçekleşen Sırbistan-Bosna seyahati hatıraları yad edildi. Kocaeli Aydınlar Ocağı Genel Sekreteri Hasan Uzunhasanoğlu’nun bu yılın yaz bitiminde de 4 ülkeyi kapsayan bir gezi programı daveti alabiliriz demesi heyecan ve mutluluğu artırdı.

NEŞELİ BULUŞMA

Ziyaret; Nurhan Hacıibrahimoğlu’nun Doğuş Üniversitesi’ndeki doktora çalışmaları ile ilgili bilgi vermesi, Av. Zeki Hacıibrahimoğlu’nun da yayımlanan son kitabını takdim etmesi ile neşe içinde tamamlandı.

29 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR