Gebze Teknik Üniversitesi rektörü İSU’da

Kurumun teknoloji üsleri olan SCADA ve Alo 185 Arıza İhbar merkezlerini gezdiren Genel Müdür İlhan Bayram, ülkemizin önde gelen bilim kuruluşlarından...

BÜYÜT

Kurumun teknoloji üsleri olan SCADA ve Alo 185 Arıza İhbar merkezlerini gezdiren Genel Müdür İlhan Bayram, ülkemizin önde gelen bilim kuruluşlarından olan Gebze Teknik Üniversitesi ile çevre, bilgi ve teknoloji alanında işbirliği yapmak istediklerini söyledi.

 

Bir süre önce Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Haluk Örgün beraberinde Özel Kalem Müdürü Doç. Dr. Abdurrahman Akyol ve Rektör Yardımcısı Danışmanı Doç. Dr. Serdar Kara ile birlikte Kocaeli’ de altyapı ve çevrenin korunmasında öncü kurum olan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı makamında iade-i ziyarette bulundu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür İlhan Bayram, GTÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün ve beraberindeki heyet ile bir süre baş başa görüştü. Kurumun teknoloji üssü olan içmesuyu, atıksu ve yağmursuyu altyapısı ile arıtma tesislerinin elektronik olarak takip edilerek müdahale edildiği SCADA Merkezi ile 7 gün 24 saat faaliyet gösteren arıza ihbar hattı Alo 185 Çağrı Merkezi’ni gezdirerek bilgi veren Genel Müdür Bayram, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü ardından kurulan Gebze Teknik Üniversitesi ile işbirliğine önem verdiklerini söyledi. Özellikle çevre, bilgi ve teknoloji alanında işbirliği yapabileceklerini ifade eden İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, ziyaretten dolayı teşekkür etti. 

 

GTÜ Rektörlüğü görevine atanmasının ardından Genel Müdür İlhan Bayram’ın hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu hatırlatan Prof. Dr. Haluk Görgün, iade-i ziyarette bulunduğunu söyledi. İSU Genel Müdürlüğü’nün yaptığı altyapı, çevre ve teknoloji yatırımlarını yakından takip ettiklerini ifade eden Prof. Dr. Görgün, iki kurum arasında her zaman karşılıklı işbirliğine açık olduklarını kaydetti.

07 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR