Doğu Marmara’nın İDEV heyecanı

Başkan Özdağ, odaların işbirliği ile Doğu Marmara’yı fuar merkezi haline getirmek istediklerini söyledi.   Kocaeli Ticaret Odası’nın Doğu Marmara il...

Başkan Özdağ, odaların işbirliği ile Doğu Marmara’yı fuar merkezi haline getirmek istediklerini söyledi.

 

Kocaeli Ticaret Odası’nın Doğu Marmara illerini fuarcılıkta çekim merkezi haline getirebilmek amacıyla bu yıl ikincisini düzenleyeceği 2. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı çevre kentlerde de heyecana sebep oldu. Körfez Ticaret Odası, Gebze Ticaret Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın da destek verdiği fuarın tanıtımı, bu kentlerde düzenlenen basın toplantılarla yapılıyor.

 

İLK TOPLANTI KOMŞUDA YAPILDI

Önceki gün Sakarya’da düzenlenen basın toplantısında ise yapılacak fuarın detayları kent kamuoyu ile paylaşıldı. KOTO Başkanı Murat Özdağ, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, KOTO yöneticilerinden Fuat Berna, Fuar, Kültür Turizm ve Sanat Komisyonu Başkanı Alp Kayalar, Destekler, Proje ve Ar-Ge Komisyonu Başkanı Volkan Yılmaz ile Anadolu Expo yetkilisi Cem Aydın’ın katıldığı toplantının ev sahipliğini Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul ev sahipliği yaptı.

 

TOPLANTILAR SÜRECEK

Basın toplantısında konuşan KOTO Başkanı Murat Özdağ, “Doğu Marmara’yı, Anadolu yakasının fuar merkezi haline getirmek istiyoruz. Bu hedefe ulaşmak ancak ticaret ve sanayi odalarımız başta olmak üzere tüm dinamiklerin destekleriyle mümkündür. İşbirliğimiz 2. İDEV Fuarı için bizi teşvik etti. İDEV, her yönüyle Doğu Marmara’nın potansiyelini, canlılığını ve birlikteliğini yansıtacak” dedi. Bolu ve Düzce’de de yapılan toplantıların Körfez Ticaret Odası, Gebze Ticaret Odası ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile devam edeceği bildirildi.

06 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR