Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gebze’de açıldı

Beşiroğlu Diş Polikliniği olarak 1989 yılından günümüze bölgemize hizmet eden Metin Beşiroğlu, kendi alanında tek, Türkiye’de sayılı merkezler arasın...

Beşiroğlu Diş Polikliniği olarak 1989 yılından günümüze bölgemize hizmet eden Metin Beşiroğlu, kendi alanında tek, Türkiye’de sayılı merkezler arasına girecek Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni Sultan Orhan Mahallesi İlyasbey Caddesi üzerinde kendine ait binasında faaliyete geçirdi. Bin 200 metre kare kapalı alanı ve 5 katlı binasıyla adeta bir hastane olan Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, çağa uygun olarak son teknolojiyle donatıldı.

 

5 YILDIZLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi üç boyutlu görüntüleme, sterilizasyon ünitesi, ameliyathane, tomografi ve tam donanımlı klinikleriyle Kocaeli’nin kendi alanında en büyük sağlık tesisi oldu. Merkezin bu fiziki özellikleriyle ve geniş kadrosuyla sadece Gebze Bölgesi'nden değil ilimiz genelinden ve İstanbul'un ilçelerinden de rağbet görmesi hedefleniyor.

 

20 UZMAN HEKİMLE

Konusunda birbirinden deneyimli bir kadro ile hizmet veren Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 1 genel anestezi uzmanı, 1 doktor, dokuzu uzman olmak üzere 18 diş hekimi, 30 yardımcı sağlık ve teknik personel görev yapıyor. 2 çocuk diş hekimi (pedodonti uzmanı), 2 ortodonti uzmanı, 2 ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı (implantoloji), 1 protez uzmanı, 1 dişeti hastalıkları ve cerrahisi uzmanı (periodontoloji uzmanı) ve 1 endodonti uzmanı Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin bünyesindeki uzman diş hekimleri.

 

HAFTANIN HER GÜNÜ GÜNÜN HER SAATİ

Beraberinde pek çok yeniliği getiren Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bölgemize önemli bir eksiklik olan gece diş hekimi bulunamaması sorununu gidermek amacıyla 7/24 esasıyla haftanın her günü her saatinde hizmete açık. Çocuk diş hekimleri ile ağız diş ve çene cerrahisi uzmanları hafta içi günleriyle birlikte cumartesi ve pazar günleri de diş sağlığı hizmeti veriyor.

 

BEŞİROĞLU'NDA O KORKUYA YER YOK

Zihinsel engelli hastalar ile birlikte ağız ve diş sağlığı hizmeti almaktan korkan çocuk ve yetişkin hastaların da düşünüldüğü Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ameliyathanesinde genel anestezi veya sedasyonla (uyutularak) anestezi uzmanının eşliğinde her türlü müdahalede bulunabiliyor.

 

ENGELLİ DOSTU MERKEZ

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi her türlü donanımı düşündüğü yerinde yaşlı ve engelli hastaları da unutmadı. Onların ağız ve diş sağlığı hizmeti almakta çektikleri zorlukları göz önünde bulunduran Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni açılan merkezin fiziki şartlarını yeni yönetmeliğe uygun dizayn etti. Engelli rampası, engelli asansörü, engelli wc ve engelli kliniği ile ağız ve diş sağlığı hizmeti almalarını kolaylaştırıyor.


ÜCRETSİZ SERVİS

Yaşlı ve engelli hastaların ulaşım sorununu dikkate alan Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi engelli hastalara özel dizayn edilmiş aracıyla engelli ve 65 yaş üstü hastalara ücretsiz servis hizmeti sunuyor.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

www.besirogludis.com

444 86 41

Sultanorhan Mahallesi İlyasbey Caddesi 1116 Sokak  No: 13 GEBZE

27 Ocak 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Mağdur - Çok adi biryer soyguncu zorla röntgen çektiriyorlar abseli diş bile çekiyorlar hiç tavsiye etmem

Yanıtla . 0Beğen 27 Ocak 13:05
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR