Kocaeli Müftüsü Vekili İlyas Öztel’den teşekkür

Rize İl Müftüsü iken ilimize atanan Yusuf Doğan’ın Kocaeli İl Müftüsü olarak görevine başlaması nedeniyle bu görevinden ayrılan İlyas Öztel, bir teşe...

BÜYÜT

Rize İl Müftüsü iken ilimize atanan Yusuf Doğan’ın Kocaeli İl Müftüsü olarak görevine başlaması nedeniyle bu görevinden ayrılan İlyas Öztel, bir teşekkür mesajı yayınladı. İlyas Öztel’in mesajı şöyle:

“Başkanlığımız tarafından Kocaeli İl Müftü Vekili olarak atandım. İlk günden itibaren uhdemize tevdi edilen bu şerefli ve ağır görevi en iyi şekilde yerine getirmeye ve şahsıma gösterilen güvene layık olmaya çalıştım. Başta İl Müftü yardımcılarımız olmak üzere bütün mesai arkadaşlarımızla bir ekip çalışması anlayışıyla mesai mefhumu gözetmeksizin muhterem Kocaeli halkına din hizmeti sunmaya gayret ettik.

 

Görev yaptığım bu süre boyunca Kocaeli halkının gösterdiği ilgi ve alakandan dolayı son derece mutlu oldum. 6 aylık kısa bir süre de olsa Kocaeli’ye hizmet etmekten büyük onur duyduğumu özellikle belirtmek istiyorum.

 

Bu görevimi başarıyla yerine getirmem hususunda ilgi, alaka ve desteklerini esirgemeyen başta Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri Işık’a, Sayın Kocaeli Milletvekillerimize, Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mehmet Görmez’e, Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na, Sayın Diyanet İşleri Başkan Yardımcılarımız Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Prof. Dr. M. Emin Özafşar ve Dr. Ekrem Keleş’e, Sayın Vali Yardımcılarımıza ve Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, kamu kurumlarımızın yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, ilimizin basın-yayın kuruluşlarına, eski İl Müftümüz Sayın Mehmet Sönmezoğlu’na, İl Müftü Yardımcısı meslektaşlarıma,  İlçe Müftülerimize, her kademedeki İl Müftülüğü personelimize, din görevlilerimize ve tüm Kocaelili vatandaşlarımıza teşekkür ediyor; ayrıca yeni göreve başlayacak olan İl Müftümüz Sayın Yusuf Doğan Hocamıza da görevinde üstün başarılar diliyor, selam ve saygılar sunuyorum.”

31 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR