Kandıralılar İstanbul da

  İzmit’ten giden heyet önce Topkapı Sarayı Müze Başkanı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun ile biraraya geldi. Herekeli olan Prof. Dursun Kandıralıları gez...

BÜYÜT

 

İzmit’ten giden heyet önce Topkapı Sarayı Müze Başkanı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun ile biraraya geldi. Herekeli olan Prof. Dursun Kandıralıları gezdirdi ve  Topkapı Sarayı ile ilgili geniş bilgiler verdi. Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, eski Başkanlar Dr. İsmail Çapcı ve Ali Kahraman, Topkapı Sarayı Müze Başkanı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun’a derneğin plaketini takdim etti. Prof. Dursun da Ahsen Okyar’a “İncir Çekirdeği - Hereke’den Çıktım Yola” kitabını imzaladı.

AMİR ATEŞ KONSERİ

Kocaeli Kafilesi, Topkapı Sarayı Müze ziyareti sonrasında Siirt Şeref Büryan Kebap Salonuna akşam yemeği yedi. Daha sonra Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi’ndeki Amir Ateş bestelerinin okunduğu konsere gidildi. Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Bestekar Amir Ateş’in de katıldığı konseri sanatçı Recep Ergül sundu. Tayfun Atalay, Hülya Atacan, Tamer Bülbül ve Sezen Cin Özdemir, Amir Ateş bestelerini seslendirdi. Amir Ateş hocanın salonda bulunan Hafız arkadaşları da birlikte bir ilahi okudu. Konser “Çamlıca Yolları yokuştur” şarkısı ile sona erdi.

İSTANBUL KAFİLESİ

İstanbul seyahatine; Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün, eski Başkan Dr. İsmail Çapcı, son Kuruçeşme Başkanı Ali Kahraman, Denetim Kuurlu Başkanı Ahsen Okyar, Menkul Değerler İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas, Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, Makine Mühendisi Çetin Mut, Av. Naci Kara, Endüstri Mühendisi Hüseyin Mutlu, petrolcü Orhan Çakar, bankacı Mehmet Soral, Orman Mühendisi İsmail San ve eşleri katıldı.

28 Nisan 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR