"Üreten Anadolu Buluşmaları" Afyon’da başlıyor

Afyon'a özel bir içerikle hazırlanan, önde gelen gazeteci ve konuşmacıların yer alacağı panelin yanı sıra etkinlik kapsamında Marketing Türkiye koordi...

BÜYÜT

Afyon'a özel bir içerikle hazırlanan, önde gelen gazeteci ve konuşmacıların yer alacağı panelin yanı sıra etkinlik kapsamında Marketing Türkiye koordinasyonu ile ‘Emeğin değeri nasıl markaya dönüşür? başlıklı eğitim oturumları düzenlenecek. 1953 yılından bu yana 60 yıldır çiftçi, esnaf, işletme ve KOBİ müşterileri ile birlikte büyüyerek Anadolu'nun lider bankası olmuş Şekerbank, 60. yılında yine müşterileri ile birlikte Anadolu'da olacak. Banka, 60. kuruluş yılına özel olarak düzenlediği ‘Üreten Anadolu Buluşmaları' etkinliğinin ilkine, Anadolu'nun gücü ve potansiyeli yüksek illerinden biri olan Afyon'dan başlayacak. Afyonkarahisar protokolünün ve ilin önde gelen iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşecek ‘Üreten Anadolu Buluşmaları', 27 Kasım 2012 tarihinde, Güral Afyon Wellness&Convention Oteli'nde gerçekleştirilecek.‘Üreten Anadolu Buluşmaları', Afyon'da Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Orhan Karakaş ile İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Her biri alanında uzman konuşmacıların yer alacağı ‘Üreten Anadolu Buluşmaları' Afyon panelinde, Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Prof. Dr. Güngör Uras ile Hürriyet Gazetesi Ekonomi Servisi Müdür Yardımcısı Sadi Özdemir de panelist olarak yer alacaklar. Toplantının moderatörlüğünü ise Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu yapacak.

Meriç Uluşahin: "60 yıldır üretenin yanındayız." 

Şekerbank'ın, 60 yıla yaklaşan yolculuğunda, faaliyetlerini ‘Anadolu Bankacılığı' misyonu ve toplumsal kalkınma vizyonu ile yürüttüğünü belirten Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, "Kuruluşumuzdan bu yana, 60 yıldır, iyi ve kötü günde üretenin yanında yer aldık ve Anadolu'nun bankası olduk. Bugün de ilk günkü heyecanımızla üretimi destekliyor ve Türkiye ile büyüyoruz." dedi."Yeni Anadolu markaları çıkmasını hedefliyoruz"

Banka olarak Afyon'dan başladıkları ‘Üreten Anadolu Buluşmaları' projesinin, Şekerbank'ın tarıma, esnafa, KOBİ'lere ve işletmelere odaklı ‘Anadolu Bankacılığı' stratejisinin bir sonucu olduğunu vurgulayan Meriç Uluşahin, şunları söyledi: "Yerel özellikleri ve ihtiyaçları dikkate alan, sadece büyük metropollerde değil, Anadolu şehirlerinde de aktif olan, yalnızca büyük işletmelere değil, küçük ve orta boy işletmelere de elini uzatan bir bankayız. Afyon'da ilkini gerçekleştireceğimiz ‘Üreten Anadolu Buluşmaları' projesi, Şekerbank'ın üretimi destekleyen bu yaklaşımının bir ürünüdür. Bankamızın 60. kuruluş yılına özel olarak başlattığımız bu proje ile hedefimiz, 60 yıldır birlikte büyüdüğümüz müşterilerimizin il il ayağına giderek, onlara ve Anadolu ekonomisine yaptığımız katkıyı yükseltmektir. Umuyoruz ki bu toplantılar yeni Anadolu markaları çıkmasına, gittiğimiz illerdeki üretimin artmasına, dolayısıyla ülkemiz ekonomisine fayda sağlar."

22 Kasım 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR