Bisiklet Bahar Kupası bitti

      Gençlik Hizmetleri Spor il Müdürlüğü, Bisiklet İl temsilciliği 2014 gençlik haftası etkinlikleri kapsamında planlanan “Bahar Kupası Gençler Okul...

BÜYÜT

 

 

 

Gençlik Hizmetleri Spor il Müdürlüğü, Bisiklet İl temsilciliği 2014 gençlik haftası etkinlikleri kapsamında planlanan “Bahar Kupası Gençler Okul Bisiklet” yarışmaları Körfez ilçede bulunan bir turu 2150 metre uzunluğundaki otomobil yarış pistinde gerçekleştirildi

Yarış gruplarına ve  farklı tur sayılarına göre yapılan müsabakalara, ilimizdeki 16 farklı okuldan,  toplam 48 öğrenci sporcu  ile Kocaeli THOM daki sporcuların katılımı sağlandı. Müsabakalara önceden katılmayı taahhüt eden, fakat daha sonra okullarındaki sınav yoğunluğu nedeni ile katılamayan sporcular olmakla birlikte yarışmalar mevcut iştirak eden okul ve öğrenciler ile son derece çekişmeli  mücadelelerin yapıldığı bir bisiklet kriteryum yarışması gerçekleşti. Gençlik Hizmetleri Spor il Müdürlüğü tarafından dereceye giren  okullara kupaları ile ferdi klasmanda ilk üç sporcuya madalyaları yarışma sonunda  beden eğitimi öğretmenleri, hakemler, sporcu velileri tarafından kürsüde sporculara verildi.

 

 

 

SONUÇLAR:

GENÇ ERKEKLER

1-MURATCAN İLERİ                            İZMİT NAMIK KEMAL AND.L.----KOCAELİ THOM
2-BURAK ABAY                                    KOCAELİ EML       KOCAELİ THOM
3-FARUK ÖZTÜRK                               SABANCI  AND.TEK.L.      ---KOCAELİ THOM

GENÇ KADINLAR
1-KADER ŞAHİN                                  İZMİT ZÜBEYDE HANIM KIZ MES.L.
2-FİĞEN DEMİRCİ                               HAYRETTİN GÜRSOY GÜZ.SAN.SPOR L.
3-ŞEVVAL MEHMETOĞLU                 İZMİT  AND.TİC.MES.L.

ÜNİVERSİTE ERKEKLER

1-TURGUT KAFES                       MERSİN ÜNV.  KOCAELİ THOM
2-TOLĞA AKDENİZ                     ULUDAĞ ÜNV. KOCAELİ YHOM
3-A.BİLGEHAN ÜZÜMCÜLER    KOCAELİ ÜNV.

YILDIZ ERKEKLER

1-BATUHAN ALTUN                 KARTEPE EŞREF USLU O.O.
2-MERT ALİ ÖZKAN                  KARTEPE H.HALİM KARSLI O.O.
3-HAKAN BAŞ                            KARTEPE H.HALİM. KARSLI O.O.

YILDIZ KADINLAR

1-SENA BAŞAR                      KARTEPE EŞREF USLU O.O.
2-ECE CEREN GÜMRÜK        KARTEPE EŞREF USLU O.O.
3-SEVGİ EROZAN                   KARTEPE EŞREF USLU O.O.

OKUL TAKIM SONUÇLARI

–GENÇ ERKEKLER

1-İZMİT NAMIK KEMAL AND.L.
2-KOCAELİ END.MES.L.
3-KARTEPE PİRELLİ AND.L.

OKUL TAKIM –

GENÇ KADINLAR

1-HAYRETTİN GÜRSOY GÜZEL SANAT VE SPOR L.
2-İZMİT  AND .TİC.MES.L.
3-İZMİT ZÜBEYDE HANIM KIZ MES.L.

OKUL TAKIM----

YILDIZ KADINLAR

1-KARTEPE EŞREF USLU O.O.
2-İZMİT ATATÜRK O.O.
3-KARTEPE İSTASYON O.O.

OKUL TAKIM ----

YILDIZ ERKEKLER

1-KARTEPE H.HALİM KARSLI O.O.
2-KARTEPE EŞREF USLU O.O.
3-MİMAR SİNAN O.O.

ÜNİVERSİTE  ERKEKLER

1-MERSİN ÜNİ.
2-ULUDAĞ ÜNV.
3-KOCAELİ ÜNV.

02 Haziran 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR