Derince Belediyesi ikramiyeleri ödedi

Derince Belediyesi, 190 TL tutarındaki 2011 yılı işveren ikramiyelerini geçtiğimiz gün ödedi. Belediyede örgütlü Hizmet-İş Sendikası 1 No’lu Şube Yöne...

BÜYÜT

Derince Belediyesi, 190 TL tutarındaki 2011 yılı işveren ikramiyelerini geçtiğimiz gün ödedi. Belediyede örgütlü Hizmet-İş Sendikası 1 No’lu Şube Yöneticileri, Başkan Alemdar’a teşekkür etti.

Derince Belediyesi, ikramiyeleri ödedi. Hizmet-İş Sendikası 1 Nolu Şube Başkanı İdris Ersoy, Şube Sekreteri Şahin Barış, Mali Sekreter Mustafa Polat, Eğitim ve Teşkilat Sekreteri İbrahim Özkaraaslan Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar’ı ziyaret ederek teşekkür etti. Misafirlerini Kandil Kafe’de kahvaltıda ağırlayan Başkan Alemdar, tekrar göreve seçilen Ersoy’u ve genel kurulla birlikte yenilenen ekibini tebrik etti.

190 TL İKRAMİYE
Başkan Alemdar ve sendika yönetimi yapılacak bazı yenilikler hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Derince Belediyesi’nin 190 bin TL’lik 2011 işveren ikramiyelerini gününde ödemesinden dolayı bir kez daha teşekkür eden Ersoy ve ekibi, Aziz Alemdar’ın hak ve adalet kavramına sonuna kadar güvendiklerini belirtti.

SENDİKAYA ODA
Başkan Alemdar da ekip çalışmasıyla ilgili kafasındaki sistemin oturmasıyla birlikte işlerin daha hızlı ilerlemeye başladığını belirterek, personelin de bu özverili çalışmasını alın terleri kurumadan ödüllendirmeye gayret göstereceğini söyledi. Sendikanın işçilere daha yakın olması ve toplantılarını daha rahat bir ortamda yapmasını sağlamak amacıyla kendilerine bir oda tahsis edeceğini duyuran Alemdar, Fen İşleri personelinin yazlık elbiselerinin de yenileneceğini söyledi.

POLAT’A ÖVGÜ
Başkan Alemdar, 13 yıldır Derince Belediyesi’nde çalışan, Belediyespor’da kaptanlık ve ardından antrenörlük yapan, halen Futbol Okulu ve U-13, U-14 takımlarını başarıyla çalıştıran Mustafa Polat’a da ayrıca başarı diledi. Alemdar, Derince’nin bir çocuğunun Hizmet-İş gibi büyük bir sendikanın mali sekreterliğine seçilmesinden gurur duyduğunu dile getirdi.

11 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR