Üniversiteliler Sekapark’ı doldurdu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Türkiye’nin en büyük endüstriyel dönüşüm projesi olan Sekapark, havaların ısınmasıyla Kocaeli Ünivers...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Türkiye’nin en büyük endüstriyel dönüşüm projesi olan Sekapark, havaların ısınmasıyla Kocaeli Üniversitesi öğrencilerin akınına uğradı. Yerel Yönetimler öğrencileri güzel havayı Sekapark’ta piknik yaparak değerlendirdi.

ÖĞRENCİLER PİKNİKTE
Kocaelililer havanın ısınmasıyla birlikte kendilerini başta Sekapark olmak üzere parklara attılar. Yüksek kesimlerde karların görülmesine rağmen merkezde hissedilen güneşin sıcaklığı Kocaelilerin dışarı çıkmasına yetti. Sekapark’a gelen binlerce kişi Kocaeli’ye baharın gelişinin müjdecisi oldu. Kocaeli Üniversitesi İzmit Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencileri evlerinden getirdikleri yiyeceklerle Sekapark’ta piknik yaptı.

ŞEHRİN MERKEZİNDE
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli halkına kazandırılan ve Türkiye’nin en büyük endüstriyel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan Sekapark’a her yaşta insanlar akın etti. Binlerce kişinin konuk olduğu Sekapark’ta Yerel Yönetimler Bölümü öğrencileri kendilerini şehrin merkezinde doğanın ortasında hissettiklerini söyledi.

MUHASEBECİLER ÖDEV YAPTI
Sekapar’ın incisi uçurtma tepesinden denizi izleyerek ödev yapmayı tercih eden Kocaeli Üniversitesi Kullar Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ise, derslerinin olmadığı günlerde soluğu Sekapark’ta aldıklarını ifade etti. Muhasebe öğrencileri ödevlerini yanlarına getirerek uçurtma tepesinde yaptı. Muhasebeciler kitap okumak ve ders yapmak için en uygun yerlerden birisinin Sekapark olduğunu, düzenli olarak Sakapark’a geldiklerini belirtti.

26 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR