İzmit’in anahtarı Sirmen’e verildi!

        CHP İzmit İlçe Örgütü, seçim çalışmaları kapsamında önceki gün Kadıköy Mahallesi’nde bir miting programı tertipledi. Belediye başkan adayı Sef...

 

 

 

 

CHP İzmit İlçe Örgütü, seçim çalışmaları kapsamında önceki gün Kadıköy Mahallesi’nde bir miting programı tertipledi. Belediye başkan adayı Sefa Sirmen’in de katıldığı mitingde; il başkanı Yalçın Kuşkan, milletvekili Hurşit Güneş, İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım ve meclis üyesi adayları katıldı. Vatandaşlar da programa büyük ilgi gösterdi.

 

SİRMEN VE TARHAN’A EVET

Programda konuşan ilçe başkanı Selman Yıldırım, vatandaşlardan Sefa Sirmen ve Tahsin Tarhan’a oy vermelerini isteyerek, herkesi cumartesi günü düzenlenecek olan mitinglerine davet etti. Daha sonra konuşan milletvekili Hurşit Güneş ise, Kocaeli halkından AKP yönetimlerini tasfiye etmesini istedi.

 

NE KONUŞTUĞUNU BİLMİYOR

Başbakan Erdoğan’ın parti mitinginde kendisine yönelik açıklamalarına değinen Sefa Sirmen ise, “Yıllarca İzmit’in kaderini birlikte paylaştık. Çöplerimiz denize dökülüyordu. İzaydaş’ı kurduk. Temeli atılıp bırakılan Yuvacık Barajı’nı 30 ayda tamamladık. Başbakan sanki doğalgazı kendisi getirmiş gibi halka doğalgaz kullanıyor musun diye soruyor. Başbakan ne konuştuğunu bilmiyor, ya yanlış bilgi veriyorlar ya da kaybedeceğini anladı” dedi.

 

İZMİT'İN ANAHTARI SİRMEN'E VERİLDİ

30 Mart yerel seçimlerinden sonra ilk olarak ulaşım problemini çözeceklerini ifade eden Sirmen, “Gelir gelmez hemen tramvay, metro ve teleferik sisteminin yapımına başlayacağız. Biz ne söz verdiysek yaptık. Oy alacağız diye insanları mağdur etmedik. 5 yılda bu projeleri yapmazsak halkımız bizden hesap soracak. Seçimlere 5 gün kala çok sıkı çalışıp, sandıklara sahip çıkacağız. Yüzde 60 oyla Belsa’yı alacağız” diye konuştu.Konuşmalar sonrasında Belediye Meclis Üyesi Adayı Bülent Sadıkoğlu tarafından İzmit’in anahtarı Sirmen'e teslim edildi.  

25 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR