Başkan’dan gençlere tavsiyeler

Başkan Karaosmanoğlu, kendisini ziyaret eden BBP’nin gençlik ve kadın kolları üyelerine siyasi tecrübelerini anlattıKocaeli Büyükşehir Belediye Başkan...

BÜYÜT

Başkan Karaosmanoğlu, kendisini ziyaret eden BBP’nin gençlik ve kadın kolları üyelerine siyasi tecrübelerini anlattı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, BBP’nin kadın ve gençlik kollarını kabul etti. Genç siyasetçilere tavsiyelerde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Ülkeniz, milletiniz, şehriniz için ilkeli siyaset yapmalı, aşkla, şevkle çalışmalısınız’’ dedi.

BBP’Lİ GENÇLER VE KADINLAR
Büyük Birlik Partisi(BBP) Kadın Kolları Başkanı Tuba Türkmen ile BBP İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Ceylan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Tanışma amaçlı gerçekleşen ziyarette BBP’liler, kendilerini kabul etmesinden dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

SİYASET AŞKLA ÇALIŞMAKTIR
Elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle anan Başkan Karaosmanoğlu, genç partililere siyasi tavsiyelerde bulundu ve belediye başkanlığında yaşadığı tecrübelerini aktardı. ‘’Siyaset ülkeniz için, milletiniz için, şehriniz için aşkla, şevkle çalışmaktır’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, gençlerin ve kadınların her zaman siyasetin içinde olmasını arzu ettiklerini söyledi.

FİKİRLERİNİZİ BİLDİRİN
‘’Sizler bizim evlatlarımız, kardeşlerimizsiniz’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Siyasi partiler, demokrasinin vazgeçilmezidir. Bugün ekonomisi güçlü, dünyada söz sahibi bir Türkiye var. Yerelden yönetim çok önemlidir. Yerel siyasetin içinde mutlaka yer alın. Bize hizmetlerle ilgili görüş ve önerilerinizi her zaman bildirin. Sizlerin fikirleri bizim için çok önemli’’ ifadesini kullandı.

YAŞAM KOÇU BAŞKAN
BBP İl Kadın Kolları Başkanı Türkmen, AK Parti belediyeciliğini çok beğendiğini ve Kocaeli’nde de çok başarılı hizmetler yapıldığını dile getirdi. Öte yandan Başkan Karaosmanoğlu da, yaşam koçluğu yapan Türkmen’den mesleğiyle ilgili sorular sorarak, bilgi aldı. Başkan Karaosmanoğlu, BBP’nin kadın ve gençlik kolları yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

21 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR