İSU personeline alacakların yapılandırılması eğitimi verildi

PROGRAM HAZIRLANDI İSU, İl genelinde 671 bin aboneye sağlıklı içme suyu ile altyapı hizmeti veriyor. Kurum, yeni yürürlüğe alınan 6552 sayılı yasa...

BÜYÜT

PROGRAM HAZIRLANDI

İSU, İl genelinde 671 bin aboneye sağlıklı içme suyu ile altyapı hizmeti veriyor. Kurum, yeni yürürlüğe alınan 6552 sayılı yasa kapsamında 1 Mayıs 2014 tarihi öncesi borçların yeniden yapılandırılması için program hazırladı.

 

PERSONELE EĞİTİM

Hukuk Müşavirliği ile Mali Hizmetler ve Bilgi İşlem Daire Başkanlıkları tarafından hazırlanan program için Genel Müdürlük ile ilçe Şube Müdürlüklerindeki borç takip birim personeline eğitim verildi. Hukuk Müşavirliği ile Mali Hizmetler Daire Başkanlığı uzmanları tarafından verilen eğitimde; programın hazırlanması, uygulanması ile yapılacak uygulamanın İSU e-kurum sistemine aktarılması konularında uygulamalı olarak bilgi verildi.

 

BORÇ YAPILANDIRILMASI BAŞLADI

Program ile birlikte çeşitli nedenlerle borçlu olan abonelerin borçlarının yeniden yapılandırılması çalışmalarına bugünden itibaren başlandı. Borçlu abonelerin yasadan faydalanabilmeleri için 31 Aralık 2014 tarihine kadar İSU Genel Müdürlüğü’ne ilgili birimlerine başvurmaları gerekmektedir.

21 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR