AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları sahaya iniyor

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları bu haftaki yönetim kurulu toplantısını, Üçtepeler mevkiinde bulunan Kabaoğlu Köyü’nde yaptı. AKMEŞE VE KABAOĞLU KÖYÜ GE...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları bu haftaki yönetim kurulu toplantısını, Üçtepeler mevkiinde bulunan Kabaoğlu Köyü’nde yaptı.
 
AKMEŞE VE KABAOĞLU KÖYÜ GENÇLİK KOLLARINA ZİYARET
İzmit İlçe Gençlik Kolları her hafta, kendi sorumluluk alanlarında olan 2-3 mahalleye hem tanışmak, hem de mahallelerdeki teşkilatları yeniden yapılandırıp sorunları gidermek için ziyaret ediyorlar.  Bu hafta da Akmeşe ve Kabaoğlu Köyü Gençlik Kolları’na ziyarette bulunan AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları, iki mahallenin yönetimiyle de tanışıp, mevcut yönetim ve bundan sonra yapılacak faaliyetler hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Başkan Tutuş, “Köylerimize de gençlik kolları temsilcisi atayarak aktif olarak görev almalarını sağlayacağız” dedi.
 
HAKİM BİR YÖNETİM OLACAĞIZ
Başkan Muharrem Tutuş” Mahalleler ve köyler bizim herşeyimiz. Onlar olmadan biz, biz olmadan ilçe teşkilatı, ilçe teşkilatı olmadan da İl Teşkilatı olmaz. Bunun bilincinde olarak işi baştan sağlama almak istiyoruz. Yürüyen değil, koşan bir gençlik olacağız” diyerek gençlik kollarının heyecanını bir kez daha dile getirdi.
 
HAZIRLIKLAR BAŞLADI
Toplantının en önemli gündem maddesi ise geçtiğimiz günlerde tarihi belli olan İl Gençlik Kolları Kongresiydi. Kongre’nin büyük ihtimalle Atatürk Spor Salonunda yapılacağı söylendi.  Merkez İlçe Gençlik Kolları olması nedeniyle de Ak Gençler, kongre günü için çalışmalara bu toplantıda başladılar. Herkesin görüşü alındı ve bir sonraki toplantıda kararların netlik kazanacağı iletildi. Toplantının sonlarına doğru Kabaoğlu Köyü Gençlik Kolları Temsilcisi Osman Ersoylu, İzmit İlçe Gençlik Kolları’na ikramda bulundu ve kendilerini daha sık beklediklerini ifade etti.

07 Ekim 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR