Gölcük’te görsel kirlilikle mücadele

Ekipler, Yazlık’tan Ulaşlı'ya kadar olan tüm yerleşim bölgelerinde gerekli temizlik çalışmalarını yaparak insanların yaşam sürdürdüğü her alanı temiz...

BÜYÜT

Ekipler, Yazlık’tan Ulaşlı'ya kadar olan tüm yerleşim bölgelerinde gerekli temizlik çalışmalarını yaparak insanların yaşam sürdürdüğü her alanı temiz tutmaya özen gösteriyor.

 

GÖRSEL KİRLİLİKLE MÜCADELEYE DEVAM

Gölcük genelindeki tüm yerleşim alanlarında program dahilinde yapılan temizlik çalışmaları sonunda çeşitli atıklar ve yeşil alanlarda zamanla oluşan çöpler toplanırken yabani otlar Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Ekipleri tarafından kesilip, toplanması ve taşınması ekiplerden tarafından yapılarak kirlilik ortadan kaldırılıyor. Belediye ekipleri tarafından yıkama aracıyla cadde ve sokaklar tazyikli sular ile yıkanıyor.

 

ÇEVREYE KARŞI DUYARLI OLMAK ŞART

Ekipler, çalışmalar sonunda vatandaşlardan gelen talebi en güzel şekilde yerine getirmiş oldular. Yetkililer Gölcük'ün daha temiz ve daha çok yaşanabilir bir kent olmasında alınan karar ve kurallara riayet edilmesi gerektiğini belirttiler. Belediye ve halk el ele verilirse Gölcük’ün daha yaşanabilir ve daha sağlıklı bir ilçe olması daha anlamlı olur diyen yetkililer bu yönde herkesi daha çok duyarlı olmaya davet ediyorlar.

26 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR