Trabzonlu Mahmut Civelek Kocaeli’den yüzde 61 istedi

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, il başkanlığı koltuğuna oturması sonrasında hedeflerini açıkladı. Civelek “Yüzde 61 oy hedefliyoruz. Her il yöneticimiz...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, il başkanlığı koltuğuna oturması sonrasında hedeflerini açıkladı. Civelek “Yüzde 61 oy hedefliyoruz. Her il yöneticimiz 250 üye yapacak. 11 milletvekilliğine de talibiz” dedi. Trabzonlu Civelek’in yüzde 61 hedefi, kulislerde Civelek memleketinin plakasını hedef belirledi olarak yorumlandı.

AKP ilçe ilçe seçime doğru proje kapsamında ilçe teşkilatlarına eğitim çalışmaları devam ediyor. Derbent Uygulama Oteli’nde verilen derse açıklama yapan İl Başkanı Mahmut Civelek, hedefini sıraladı. İl Başkanı Civelek “Eğitimlerimiz bu hafta bitmektedir. Başbakanımız Kocaeli hakkında her şeyi sordu. Hedefi büyük koymuştur. Hedefi büyük koymasının sebebi ise Büyükşehir Belediyesi, diğer belediyeler bizde. Genel hizmetler var. Yediğiniz önünüzde… Her şey çok güzel. Başbakanımız hedefimin ne olduğunu sordu. Bir anda kilitlendim. Siz ne emrederseniz odur dedim. Hedefimizi 11 milletvekili olarak belirlemiştir. Hedefimizi yüzde 61 olarak belirledik ve bu yönde çalışacağız” dedi.

HER YÖNETİCİDEN 250 ÜYE
Başkan Civelek, “Güçlü teşkilatız, bununla birlikte bunu üye sayımıza yansıtmamız gerekiyor. Üye sayımızın yüzde 8.2 olduğunu zannetmiyorum. Hedefimiz yüzde 20’dir. İl yönetimde toplantı yaptık. İl yönetiminde bir kişi 250 üye çarpı 50 toplam 12.500 üye yapar. Bizim geniş ve büyük aile olmamızdır. Bu hedeflere bir ay içerisinde ulaşılacak. Laf olsun diye konuşmuyoruz. Meclis üyesi, belediye başkanı seçilirken benim arkamda binlerce insan var deniliyor. Şimdi bakalım kaç kişi var arkanda… Mikrofondan söylenmiş sözler değildir. İlçe başkanlarımızla bir araya geleceğiz. Aynı hedefleri onlara da söyleyeceğim. Seçim maratonuna başladık. Aşk ve şevk içerisinde devam edeceğiz” dedi.

SIK SIK TOPLANTI
Teşkilat eğitim toplantısı sonrasında AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilçe başkanlarının katıldığı toplantıda bir araya geldi. Toplantıya İzmit başkan vekili ve Derince ilçe başkanları katılmadı. İl Başkanı Civelek “Belirlenen hedefleri paylaşmak üzere bir araya geldik. Seçim süreci yaklaşmaktadır. 4 aylık gibi bir kısa süre kalmıştır. Oy oranı laf olsun diye belirlenmemiştir. İlçe başkanlarımızla yapılan toplantılar ayda bir defa olmaktan ziyade daha sık yapılacaktır” dedi.

13 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR