Civelek’ten KASİAD’a ziyaret

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün KASİAD ziyaret ederek Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’a sunulmak üzere kentin sorunları ve çözümlerini içeren bir rapo...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün KASİAD ziyaret ederek Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’a sunulmak üzere kentin sorunları ve çözümlerini içeren bir rapor hazırlamalarını istedi.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün AKP Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu ile birlikte Kocaeli Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (KASİAD) ziyaret ederek Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’a sunulmak üzere kentin sorunları ve çözümlerini içeren bir rapor hazırlamalarını istedi. KASİAD olarak kentin sorunlarının varlığını, nedenlerini ve çözümlerini bildiklerini belirten Dernek Başkanı Abdülbaki Karaman, “Bizler dernek olarak kentin sorunlarını biliyoruz ve çözüm yolları önerilerimizi de rapor olarak hazırlıyoruz. Mesela Perşembe Pazarı konusunda sayın milletvekilim ve sayın İl Başkanımla az önce görüştük ve düşündüklerimizin bir kısmını ilettik. Raporla daha detaylı bilgiler aktarmayı planlıyoruz” dedi.

EYLEM NÖBETÇİLERİ
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek yaptığı konuşmada, “Bizler herkesin fikirlerini öğrenmek ve çözüm önerilerini de dikkate almak için bu raporları talep ediyoruz. Tüm siyasi partilerden, STK’lardan, kurum ve kuruluşların yöneticilerinden işadamlarından derneklerden, fikirlerini bizlere göndermelerini istedik. Bunu kent için yapıyoruz. Şehre kentsel dönüşüm şart. İster Perşembe Pazarı alanı, isterse Fuar alanı olsun bizim kentsel dönüşüm konusunda irdelediğimiz yerlerdir” şeklinde konuştu. Yapılan ve gerçekleşmesini istedikleri projelerin önünde bazı nöbet tutan siyasiler olduğunu hatırlatan Civelek, “Eylem nöbetçileri var. Bunlar kentin gelişmesini istemiyorlar. Daha doğrusu bizim kenti geliştirmemizi istemiyorlar. Engel olmaya çalışmalarının nedeni budur” dedi.

PROGRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ.
Önce Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Wellborn Otel’de buluşulacağını belirten Civelek, “Cuma namazı sonrası saat 14.00’te Wellborn Otel’de bir yemek ve ardından ilk toplantı gerçekleştirilecek. Akşam ise saat 17.30’dan itibaren Sabancı Kültür Merkezi’nde Danışma Kurulu Toplantımızı gerçekleştireceğiz. Ayrıca Genel Başkan Yardımcımız Sayın Bekir Bozdağ da Çayırova’da bulunacak. Artık kentin her bölgesinde aktif olarak bulunuyoruz” dedi.

03 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR