Bayram: Amacımız sağlıklı bir altyapı hizmeti vermek

Altyapı şebekesi yapmaya devam ettiklerini söyleyen İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, amaçlarının vatandaşlara sağlıklı bir altyapı ile hizmet etmek oldu...

BÜYÜT

Altyapı şebekesi yapmaya devam ettiklerini söyleyen İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, amaçlarının vatandaşlara sağlıklı bir altyapı ile hizmet etmek olduğunu söyledi.

İzmit ilçesine bağlı Erenler, 28 Haziran ve Kadıköy Mahallelerinin mevcut altyapısının yetersiz kalması ve ekonomik ömrünü tamamlamasından dolayı sık sık arızalar baş gösteriyordu. İSU Genel Müdürlüğü, yatırım programı kapsamında hazırladığı “İzmit Erenler, 28 Haziran, Kadıköy Mahalleleri İçmesuyu ve Kanalizasyon İnşaatı” yenileme projesine bir süre önce başladı. Kurumun Planlama, Yatırım ve İnşaat Daire Başkanlığı kontrolünde yüklenici firma tarafından yürütülen çalışmalarda, 28 Haziran, Kadıköy ve Erenler mahallelerinin değişik cadde ve sokaklarında içmesuyu ve kanalizasyon hatlarının boru döşenmeleri sürüyor.

SAĞLIKLI HİZMET
Üç mahallenin altyapı problemlerini giderecek olan çalışmalarda şimdiye kadar 6 km uzunluğunda altyapı şebekesi yapıldığını belirten İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, amaçlarının vatandaşlara sağlıklı bir altyapı ile hizmet etmek olduğunu söyledi. Altyapı inşaat çalışmalarının sıkıntılı olduğunu ifade ederek vatandaşların sabırlı olmalarını isteyen Genel Müdür Bayram, tamamlanacak olan çalışmalar sonucunda yenilenen hatlar ile uzun süre su ve kanalizasyon arızaların önüne geçileceğini kaydetti.

22 Ağustos 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR