Başkan Gül, güvenoyu aldı

        1991 yılında Arslanbey’de kurulan SS 34 Nolu Arslanbey Şefkatiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin mali kongresi, kooperatif binasında yapıl...

 

 

 

 

1991 yılında Arslanbey’de kurulan SS 34 Nolu Arslanbey Şefkatiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin mali kongresi, kooperatif binasında yapıldı. Divan başkanlığını Orhan Yeşilkır’ın yaptığı kongrede, katipliği Murat Aşkar üstlendi. Mali Müşavir Cevat Demir 2013 yılının gelir ve gider raporlarını okudu. Ardından kooperatif üyeleri, rapora ilişkin sorularını yöneltti. Üyelik aidatlarının ise 400 TL olarak devam edilmesine karar verildi.

 

BORÇLARI ÖDEDİK

Kooperatif üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği seçime mali müşavirler Cevat Demir ve Hamit Akbulut da katıldı. Başkan Necmettin Gül kongrede yaptığı konuşmada, “Üyelerimiz 2013 yılında altın dönemini yaşadı. İşlerimiz gün geçtikçe büyüyor. Geçmiş yönetimlerden kalan 350 bin TL vergi borcu ve 150 bin TL sigorta borcunu kredi ve faiz kullanmadan ödedik. Üyelerimiz artık geleceğe güvenle bakıyor” dedi.

 

GÜL YENİDEN BAŞKAN

28 üyenin tamamının katılımıyla yapılan kongrede 2004 yılından beri başkanlığı sürdüren Necmettin Gül, bir kez daha güvenoyu aldı. Seçimin ardından kısa bir konuşma yapan ve destek için teşekkür eden Gül, “Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi. Kongre yapılan ikramların ardından sona erdi.

 

 

SS 34 Nolu Arslanbey Şefkatiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetimi

 

Necmettin Gül (Başkan)

Ali Yiğit (Başkan Yardımcısı)

Cüneyt Günsür (Muhasip)

 

Denetim Kurulu

İsa Doğan

Ali Aydınlı

20 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR