KTO’nun müşterek toplantısı Bolu’da yapıldı

Körfez Ticaret Odası (KTO) Meslek Komitelerinin tamamı, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve oda personelinin katılımı ile Bolu Büyük Abant Oteli’nde düz...

Körfez Ticaret Odası (KTO) Meslek Komitelerinin tamamı, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve oda personelinin katılımı ile Bolu Büyük Abant Oteli’nde düzenlenen müşterek toplantıda bir araya geldi. 15 meslek komitesinin temsilcilerinin eşleri ile birlikte katıldığı ve iki gün süren toplantı sonrasında stratejik plan takip oturumu yapıldı ve devamında zaman yönetimi eğitimi düzenlendi.

 

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

Üyeler arasındaki kaynaşmayı artırmak amacıyla düzenlenen doğa yürüyüşü ile başlayan programda katılımcılar hem Bolu’nun doğal güzelliklerini gördü hem de günlük hayatın temposundan biraz olsun uzaklaştı. Toplantı açılışında konuşan KTO Başkanı Mustafa Efe, komiteler müşterek toplantısı açılış konuşmasında oda üyelerinin bilgilerinin güncellenmesi için çalışma başlattıklarına değindi.

 

STRATEJİK PLAN DA GÖRÜŞÜLDÜ

Komitelere önem verdiklerini dile getiren Başkan Efe, “Meslek komiteleri, yönetim kurulumuz ve meclisimiz ile üye tabanımız arasındaki köprüdür. Siz etkin biçimde çalışırsanız, bu durum odamızın çalışmalarına da yansıyacak” açıklamasında bulundu. Komiteler müşterek toplantısının yapılmasının ardından KTO 2014-2017 Stratejik Planının 2015 yılı faaliyetleri takibi de ikinci toplantıda gözden geçirildi ve 2016’da yürütülecek çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

 

“ZAMAN YÖNETİMİ ÖNEMLİ”

Toplantıların son bölümünde ise meclis üyeleri Eğitmen Banu Yüksel tarafından verilen ‘Zaman Yönetimi’ konulu eğitimden geçtiler. Seminerin ardından Banu Yüksel’e teşekkür eden KTO Başkanı Mustafa Efe, “İletişimin çok farklı boyutlara taşındığı günümüzde zaman yönetimi önemli bir kavram. Komite üyelerimizden gelen talep doğrultusunda bu eğitimi düzenlememiz gerektiğini düşündük” dedi. 

25 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR