Geleneksel Engelsiz Yaşam Şenliği

      Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Engelsiz Yaşam Şenliği’nin bu yıl 5’insicini gerçekleştirecek. Şenlikte pek çok etkinlik yer alacak. Bü...

BÜYÜT

 

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Engelsiz Yaşam Şenliği’nin bu yıl 5’insicini gerçekleştirecek. Şenlikte pek çok etkinlik yer alacak. Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı konseriyle başlayacak etkinliklerde ödül töreni ve konser yer alacak.  Bugün saat 13.00’te başlayacak şenlik saat 18.00’deki protokol konuşmaları ve ödül töreniyle son bulacak.

MEKTUP ARKADAŞLARI BİRBİRİNİ GÖRECEK

Şenlikte sihirbazlık ve karaoke etkinlikleri yer alacak. Mektup Arkadaşım projesiyle birbirlerini kağıt üzerinde tanıyan engelliler şenlikte ilk kez yüz yüze tanışma fırsatı bulacaklar. Mektup Arkadaşı 10 engelli ve 10 engelsiz ilk ve ortaokul öğrencisi birbirlerine hediyeler verecekler. Engelsiz Kulaçlar Projesi kapsamında dereceye giren engelli yüzücülere şenlikte madalyaları verilecek. 

ENGEL TANIMAYAN BAŞARILAR ÖDÜLÜ

Grup Fora’nın konseriyle devam edecek olan şenlik protokol konuşmaları ve ödül töreniyle son bulacak. Cemil Meriç Engel Tanımayan Başarılar ödül töreninde eğitim, spor ve edebiyat gibi konularda başarı gösteren 3 engelliye ödül verilecek. Görme engelli Halit Kuralay eğitim ve iş hayatındaki başarılarından, serebral palsi (beyin felci) engelli Sena Sezgin, edebiyat alanındaki başarısından dolayı, bedensel engelli bayan sporcu Cihan Durak da halter sporundaki başarısından dolayı ödül alacak.

09 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR