AKP’de Balcıoğlu, seçim çalışmasına devam ediyor

AKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Kandıra’nın köylerine olan ziyaretlerine devam ediyor. Aday adayı ziyaret edilmeyen...

BÜYÜTAKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Kandıra’nın köylerine olan ziyaretlerine devam ediyor. Aday adayı ziyaret edilmeyen köy, çayı içilmeyen kahvehane, bayramlaşılmayan köy büyüğü, bir araya gelinmeyen köy muhtarı bırakmıyor.
VATANDAŞ KADIN SİYASETÇİ İSTİYOR
Av. Emel Ceylan Balcıoğlu bayramın ilk gününden son gününe kadar ara vermeden köy köy gezdi. Aday Adayının güzergâhında bu kez Balaban, Hacılar, Sarnıçlar, Çalköy, Araman, Balcı, Bozburun, Böcekler, Pelitpınarı, Teksen, Mantarlar Köyleri vardı. Av.Emel Ceylan Balcıoğlu’nun ziyaretleri sırasındaki enerjisi, samimiyeti, halkın içinde oluşu ve çocuklara olan ilgisi vatandaşlar tarafından takdir edildi. Vatandaşlar, kadınların siyasete farklılık kattığını ve kadınları siyasette daha fazla görmek istediklerini bildirdi.
“KÖYLERİMİZ YETİŞTİRDİĞİ
GENÇLERLE ANILSIN”
AKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu katıldığı asker eğlencesinde gençlere seslendi. Balcıoğlu, “Genç kardeşlerim bu kıymetli vatan hizmetini tamamladıktan sonra gerçek anlamda hayata atılacaksınız. Ben isterim ki Kandıra kızıyla, erkeğiyle nice siyasetçiler, bakanlar, belediye başkanları yetiştirsin ve köylerimiz yetiştirdiği çalışkan, ahlaklı, başarılı gençleri ile anılsın” dedi.

23 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR