CHP Kandıralı gençler Kılıçdaroğlu ile görüştü

CHP Kandıra Gençlik Kolları, Türkiye geneli gençlik kollarının toplantısına katılmak üzere gittikleri Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Prof....

BÜYÜT

CHP Kandıra Gençlik Kolları, Türkiye geneli gençlik kollarının toplantısına katılmak üzere gittikleri Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Prof. Dr. Hurşit Güneş ve Hikmet Erenkaya bir araya geldiler.

Ankara’daki toplantıya Kocaeli İl Gençlik Kolları ile birlikte 65 kişilik grup içerisinde katılan Kandıralı gençler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş, Milletvekili Hikmet Erenkaya ile görüştüler ve Kandıra’nın en meşhur ürünü olan Kandıra yoğurdu hediye ettiler.

DENİZ GEZMİŞ’İN MEZARINA ZİYARET
Prof. Dr. Hurşit Güneş ile Türkiye’deki gençlerin geleceği üzerine kısa bir sohbet yapıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel merkeze gelen Türkiye genelindeki gençlik kolları başkanları ile bir süre seslenişini dinleyerek ilk önce Deniz Gezmiş’in mezarı ziyaret edildi. Daha sonra Anıtkabir ziyaret edildikten sonra Kandıra’ya dönüldü. Kandıra’dan toplantıya katılanlar Altan Erel (başkan), Serkan Akan, Uğur Yağız, Muammer Karamanoğlu, Barış Onur, Gökhan Yaşar, Berk Akçay.

14 Şubat 2011 Kocaeli- SiyasetYÜKLENİYOR