KTO yeni Ticaret Kanunu konuşuldu

Körfez Ticaret Odası mart ayı toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa yeni Türk Ticaret Kanunu’ndan memnun olduklarını belirttiKörfez Tic...

BÜYÜT

Körfez Ticaret Odası mart ayı toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa yeni Türk Ticaret Kanunu’ndan memnun olduklarını belirtti
Körfez Ticaret Odası (KTO) Mart ayı meclis toplantısı Meclis Başkan Vekili Vahit Eryılmaz’ın Başkanlığında Oda meclis salonunda gerçekleştirildi.
KTO Meclis Salonu’nda yapılan toplantıyı Vahit Eryılmaz yönetirken, Bilal Atak da yardımcılığını yaptı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıda Genel Sekreter Kenan Mintaş Şubat ayı raporlarını okudu ve raporlar ibra edildi.
KTO Mart ayı meclis toplantısında Mart ayı meclisinde içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verilmesi ve faaliyetlerin oylanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, 1952 yılında kurulan TOBB’un 60. yaşını kutlayarak meclis konuşmasına başladı.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, konuşması devamında Yeni Türk Ticaret Kanunun 1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe gireceğine değinerek, Kanunun şeffaflık, sınırlı sorumluluk, güvenilir bilgiye ulaşmak gibi önemli niteliklere sahip olduğunu ve iş dünyası olarak bundan son derece memnun olduklarını ve ticaretle uğraşan herkesin kalan bu kısa sürede Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun gerektirdiği hazırlıkları tamamlamalarını hatırlattı.
Son dönemdeki ekonomik gelişmeleri de değerlendiren Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, ilimizde hızlı tren projesinin temelinin atıldığına değinerek ilimiz için hayırlı olmasını diledi.
KTO Mart ayı meclis toplantısı komite üyelerinin sunumlarını gerçekleştirmesi, teklif ve temennilerin iletilmesi ile sone erdi.

28 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR