Kocaeli TÜMSİAD Van’a yardımlarını sürdürüyor

Van’da meydana gelen afet sonrası üyeleri arasında topladığı 3 kamyon dolusu yardımı 26.10.2011 tarihinde bölgeye ulaştıran Kocaeli Tümsiad, aynı duya...

BÜYÜT

Van’da meydana gelen afet sonrası üyeleri arasında topladığı 3 kamyon dolusu yardımı 26.10.2011 tarihinde bölgeye ulaştıran Kocaeli Tümsiad, aynı duyarlılıkla topladığı 1 TIR dolusu yardımı daha bölgeye gönderdi.
 
Başta gıda kolisi olmak üzere,çok sayıda çocuk bezi ve elbisesi, temizlik malzemesi, battaniye, ısıtıcı ve çadırdan oluşan Yardım Tır’ı 31 Ekim 2011 Pazartesi akşamı yola çıkarıldı.
 
Yardımların toplanması ve sevkinden sorumlu Bşk.Yrd.Erdoğan YILMAZ, “ deprem sonrası bölgede ihtiyaç duyulabilecek malzemeleri tecrübelerimizle biliyorduk, Tümsiad olarak çok kısa sürede organize olduk, yardım koordinasyon birimimizi süratle teşekkül ettirdik ve çok kısa zamanda organize olabildik.Hemen afet sonrası 3 kamyon malzemeyi bölgeye intikal ettirdik akabinde bu TIR’ıda bölgeye gönderiyoruz, yardımların dağıtılması konusunda Beşir Yardım Derneği ile organizeli çalışmaktayız. Gönderdiğimiz malzemeler bir  depoya indirilerek tasnifi yapılmaktadır.Van Tümsiad Şubesi de özverili bir şekilde yardım malzemelerinin yerini bulmasına destek vermektedir.” dedi.

02 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR