Vine Fenomenleri Kocaeli’deki gençlerle buluştu

İnternete yükledikleri vinelar ile fenomen hale gelen Cem Gelinoğlu ve Osman Çengel, Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen...

BÜYÜT

İnternete yükledikleri vinelar ile fenomen hale gelen Cem Gelinoğlu ve Osman Çengel, Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen Vine Söyleşisi kapsamında Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi’nde üniversiteli öğrenciler ve takipçileri ile bir araya geldi. Yoğu katılımla gerçekleşen söyleşiye başta Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm olmak üzere, Gençlik Meclisi Çalışma Grubu Başkanları, üyeler ve öğrenciler katıldı.

Hazırladıkları vinelar hakkında öğrencilerle konuşan vine fenomenleri, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı. Vine ile tanışmalarından, geçmişte ne yaptıklarına, gelecek hedeflerine ve projelerine kadar birçok konuda öğrencilerin sorularını yanıtlayan Gelinoğlu ve Çengel, dinleyicileri keyifli anlar yaşattı.

Vine hazırlarken ne gibi süreçlerden geçtiklerini soran gence cevap veren Osman Çengel, hazırladıkları vinelarda çok fazla zorlanmadıklarını bilakis çok eğlendiklerini ifade etti. Videolarda birçok karaktere bürünebildiklerini belirten Çengel, bunda yaşadıkları yerin ve çevrenin çok etkisi olduğunu vurguladı. Gelinoğlu ise, İstanbul’a gelmeden önce Düzce’de çalıştığı ve bulunduğu bir çok yerin mizah anlamında kendisini beslediğini ifade etti. Özellikle vine’larda doğal olduklarına dikkat çeken Gelinoğlu, “Vine çekmek için ayna karşısına geçip saçımızı ya da üstümüzü düzeltmiyoruz, pijamalı da olsak vine çekiyoruz. Sanırım doğallığımız ve başarımız bundan geliyor. İnsanlar bizde kendilerini buluyor” dedi.

Vine fenomeni Cem Gelinoğlu, herkesin çok beğeneceği bir film hazırlığı içinde olduklarını ve bu filmin şubatta vizyona gireceğini söyledi.

Öğrencilerin yoğun soruları karşısında espirili cevaplar veren fenomenleri, soru cevap şeklinde gerçekleşen söyleşinin sonunda kendilerini gençlerle buluşturan Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi’ne çok teşekkür etti. Program sonunda fenomenlere hediye takdimi yapıldı.

11 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR