Fikri Işık’ın Endonezyalı konukları

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Endonezya’dan gelen milletvekillerini Ak Parti genel merkezinde ağırl...

BÜYÜT

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Endonezya’dan gelen milletvekillerini Ak Parti genel merkezinde ağırladı.
 
Işık Endonezyalı Vekillere Ak Parti’yi ve Türkiye’yi Anlattı
Kocaeli Milletvekili Fikri Işık geçtiğimiz ay gittiği Çin’de Asya partiler birliği kongresinde tanıştığı Endonezyalı vekilleri Ankara’da Ak Parti genel merkezinde misafir etti. Işık; Endonezya Refah ve Adalet Partisine mensup Dr. Taufik Widjaja ve Mohamad Willianova’ya Ak Parti genel merkezinde partinin çalışma usulleri, genel merkez, il ve ilçelerdeki teşkilatlanma modelini anlattı. Milletvekillerinin parti çalışmaları ve Türkiye’nin son yıllarda gösterdiği gelişim ile ilgili merak ettikleri konular hakkında kendilerini bilgilendirdi.
 
Türkiye ve Endonezya İki Kardeş Ülke
Endonezya refah ve adalet partisi dış ilişkiler biriminde görevli milletvekilleri Türkiye’yi çok sevdiklerini, Türkiye ile tarihten gelen dostlukları olduğunu, geçtiğimiz yıllarda Endonezya’da yaşanan deprem ve tsunami de Türkiye’nin yaptığı yardımlardan memnuniyet duyduklarını söylediler. Işık’da “Türkiye ve Endonezya iki kardeş ülke. Bu ziyaretlerle ilişkilerimiz daha da sağlamlaşıyor. Endonezyalı kardeşlerimizin Ankara’da olmasından çok memnunuz. Ziyaret vesilesi ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

31 Ekim 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR