Savdes-Sen Kocaeli’ye şube kuracak

Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası (Savdes-Sen) Kocaeli Bölge Koordinatörlüğü, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek'i makamında ziyaret etti. S...

BÜYÜT

Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası (Savdes-Sen) Kocaeli Bölge Koordinatörlüğü, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek'i makamında ziyaret etti. Savdes-Sen Kocaeli Bölge Koordinatörlüğü olarak Genel Başkan Yardımcısı Ferit Bingöl, Kocaeli Bölge Koordinatörü Murat Mısır, Kocaeli Bölge Koordinatör Yardımcısı Özhan İmre ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Sedef Biçer ziyarette hazır bulundu.


TÜRKİYE GENELİNDE 8 BİN ÜYE

Mahmut Civelek'e görevinde başarılar dileyen Ferit Bingöl, M.S.B., T.S.K., Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik komutanlığı dahil tüm Türkiye’de bulunan kadroların sendikası olduklarını, Türkiye genelinde 8 bin üye sayısını aştıklarını, diğer illerdeki üyeler ile birlikte Kocaeli’de 550 üye sayısına ulaştıkları ve yakın zamanda Kocaeli'de de şube kuracaklarını söyledi.


DOSYA SUNDULAR

Bingöl, “Savdes-Sen olarak belirtmek isteriz ki uzun yıllardır devam eden sorunlarımızın çözülmesi konusunda olumlu katkılar sağlayacağını düşündüğümüz dosyamızda belirtilen konular ile ilgili taleplerimizin yasalaşmasında bizlere gerekli desteği sağlayacağınızı umut ediyoruz dedi ve hazırladıkları Kanun Değişiklik Taleplerimiz ve Gerekçeleri konulu dosyayı Civelek'e sundu.

02 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR