Yapı Kredi’den GTO’ya destek

Yapı Kredi oda ve birliklerle özel anlaşmalar gerçekleştirerek esnafın yanında olmaya devam ediyor.   Son olarak Gebze Ticaret Odası ile protokol imza...

Yapı Kredi oda ve birliklerle özel anlaşmalar gerçekleştirerek esnafın yanında olmaya devam ediyor.   Son olarak Gebze Ticaret Odası ile protokol imzalayan Yapı Kredi, Gebze Ticaret Odası üyelerine de avantajlı kredi fırsatlarını sunacak. Bu işbirliği ile oda üyeleri 100.000 TL’ye kadar olan finansman ihtiyaçlarını 36 aya varan vadelerle paket alımı sonrası aylık yüzde 1,37’den, paket almadan yüzde 1,40 faiz oranı ile karşılayabilecek. Gebze Ticaret Odası Üyeleri’ne sunulan özel fiyatlı POS ve bankacılık paketlerinin yanı sıra World Businesscard alan oda üyelerinden ilk yıl üyelik aidatı da alınmayacak.

 

Gerçekleştirilen imza törenine, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve Gebze Ticaret Odası Genel Sekreteri Mustafa Yaşar Sekin ile Yapı Kredi İstanbul Anadolu Bölge Saha Müdürü Zerrin Gerem, Yapı Kredi İbrahimağa Caddesi Şube Müdürü Hüsniye Saygı ve Yapı Kredi Kobi Merkezi Müşteri İlişkileri Yönetmeni Bahadır Dirim katıldı.

 

İmza töreninde bir konuşma yapan Yapı Kredi İstanbul Anadolu Bölge Saha Müdürü Zerrin Gerem, “Yapı Kredi olarak Türkiye genelinde sahip olduğumuz geniş şube ağımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şubelerimizin olduğu lokasyonlarda sanayi, ticaret ve esnaf odalarıyla anlaşmalar yaparak, Türkiye’nin büyüyen ekonomisine KOBİ ihtiyaçlarının giderilmesiyle katkıda bulunuyoruz. Ticaret ve esnaf odalarımızın ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek onlara en uygun çözümleri sunarak, yeni ürün ve hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Gerem, sözlerine şöyle devam etti: “Yapı Kredi olarak, ülke ekonomimizin itici gücü KOBİ müşterilerimize büyük önem veriyor ve her zaman ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. KOBİ’lerimize daha esnek ve iyi şartlarda anlaşmalar sunmak, onları yatırım kararlarında teşvik etmek istiyoruz. Finansman yetersizliği nedeniyle üretim geliştirme faaliyetlerini gerçekleştiremeyen, üretimde kalite ve ürün çeşitliliği sağlayamayan tüm KOBİ’lerimize her geçen gün genişlettiğimiz şube ağımızla ve yaptığımız kredi protokolü anlaşmalarıyla ulaşmayı hedefliyoruz.”  

23 Aralık 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR