Emniyetten, Topaca ve Karaosmanoğlu’na davet

Polis Teşkilatı’nın 166. yılı dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ve şube müdürleri, Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve Büyükşehir Belediyesi Baş...

BÜYÜT

Polis Teşkilatı’nın 166. yılı dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ve şube müdürleri, Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ziyarette bulunarak kutlama programına davette bulundu.

Polis Teşkilatı’nın 166. Yıldönümü dolayısıyla, İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ve şube müdürleri Vali Ercan Topaca ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na makamında ziyarette bulunarak, polis teşkilatının kuruluşu yıldönümü kutlama programına davette bulunarak çiçek ve polis şapkası hediye etti.

KARAOSMANOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Sokaklarda ve okul önlerinde uyuşturucu satıcılarına karşı önlem almanız şehrimizi ve öğrencileri daha güvenilir hale soktu. Şimdi okul önlerinde öğrencilerimizin güvenli çıkışları sağlanıyor. Kocaeli büyük bir şehir olmasına karşı güvenliğini sağlıyorsunuz” dedi.

“GÜVENLİĞİ SAĞLIYOR”
Karaosmanoğlu’nun ardından söz alan Vali Ercan Topaca ise teşkilatımız 166 yaşında sizlerin polis günlerinizi kutluyoruz, biz Kocaeli’de polisimizin çalışmalarından memnunuz, özellikle bu gündemde olan dolandırıcılık konusundan vatandaşımız çok sıkıntı çekiyor. Polisimizde bu çalışmalarla bu işin üzerine gidiyor. Tabiki bu sadece polisin çalışmasıyla önlenemez, vatandaşımızın biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Kendisine, devlete ve sisteme güvenmesi gerekiyor. Dediğim gibi işin esası önce insanımızın kendisine güvenmesi gerek, devletine, sistemine güvenmesi lazım, devlet vatandaşına tuzak kurmaz, vatandaşına hiçbir zaman hak etmediği şekilde müdahale etmez. Ben gerçekten bu çerçevede polisimizin çalışmalarından memnun olduğumu ifade ediyorum” açıklamasında bulundu.

05 Nisan 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR