İZAYDAŞ Akademi’nin 21. mezunları İSTAÇ’tan

Çevre ve atık yönetimi alanında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSTAÇ’ta çevre ve kimya mühendisi, pazarlama i...

BÜYÜT

Çevre ve atık yönetimi alanında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSTAÇ’ta çevre ve kimya mühendisi, pazarlama iş makinası operatörü ve şoför olarak görev yapan 15 kişilik grup, İZAYDAŞ’ın uzman kadrosu tarafından teorik ve pratik eğitim aldı. Atık yönetiminin tüm aşamalarını öğrenme imkânı bulan 21. dönem İZAYDAŞ Akademi katılımcılarına eğitimlerin sonunda sertifikaları verildi. Genel müdürlük toplantı salonunda gerçekleşen sertifika törenine İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, yöneticiler, eğitmenler ve Akademi öğrencileri katıldı.

 

“BİRİKİMLER SEKTÖRÜN AKTÖRLERİYLE PAYLAŞILMALI”

Sertifika töreni öncesi düşüncelerini paylaşan Genel Müdür Muhammet Saraç, İZAYDAŞ’ın tecrübe ve birikimlerinin İZAYDAŞ Akademi adı altında sektörün aktörleriyle paylaşılmasını önemsediklerini kaydetti. İZAYDAŞ Akademi katılımcıları da, eğitim programını yararlı bulduklarını ve pratikte uyguladıkları bilgilerini pekiştirmiş olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.


TEKNİK İNCELEME YAPILDI

Eğitim programında; TABS, atıkların sınıflandırılması, ambalajlama ve atık kabul kriterleri, atıkların taşınması, düzenli depolama saha işletimi, tehlikeli atıkların geri kazanılması, bertaraf yöntemleri, çevre ölçüm ve analizleri dersleri işlendi. Akademi katılımcıları ayrıca tesis içinde teknik incelemelerde bulundu.

08 Şubat 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

EMEK - İZAYDAŞ ÇALIŞANI MAĞDUR;İzaydaş;Tehlikeli atık yakma bertaraf fabrikası..İzaydaş çalışanları yurtdışında olduğu gibi erken emeklilik hakkı istiyor.Yurtdışındaki fabrikalarda çalışanlar:15'yıl hizmet akti sonunda ağır iş koludan emekli oluyorlar,İzaydaşlı Türkiye'de bazı iş kollarında uygulanan 5'yıl erken emeklilik (yıpranma)'hakkı istiyor.Çalışanlar çevre ve canlılar için sağlıklarından feragat ediyorlar,onları ne gibi hastalıklarının beklediği bilinmiyor..Normal çalışma süresi İzaydaş çalışanları için çok fazla..

Yanıtla . 0Beğen 08 Şubat 09:47
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR