Kaymak: Ölene kadar sigorta “Yeşil Kartları yırtıp atın, Saadet geliyor!”

SP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Kaymak, Hereke Erzurumlular Derneği’nde yaptığı konuşmada, “Yeşil Kartları yırtıp atın, çünkü Saadet Partisi geli...

BÜYÜT

SP Kocaeli Milletvekili Adayı Mehmet Kaymak, Hereke Erzurumlular Derneği’nde yaptığı konuşmada, “Yeşil Kartları yırtıp atın, çünkü Saadet Partisi geliyor” dedi.

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı önceki gün Hereke Erzurumlular Derneği’ne misafir oldu. Ziyarete Milletvekili Adayı Mehmet Kaymak, ilçe başkanı Recep Sarıdoğan, yönetim kurulu üyesi Ünal Aktaş ve Ömer Umutlu, Kışladüzü Mahalle Başkanı Osman Tahtalı katıldı. Ziyaretlerinden dolayı Saadet Partisi’ne teşekkür eden dernek başkanı ve üyeleri, Saadet Partisi’ne güvendiklerini söylediler. Ülke insanını mutlu etmenin yolu, insanların dertleriyle dertlenerek çare üretmekten geçtiğini belirten Sarıdoğan “Saadet Partisi kadroları siyaseti yüksek idealler uğruna yapmaktadır. Bizim siyasetimiz, halkın menfaatini ön plana çıkaran ve onların maddi ve manevi bütün değerlerini ne pahasına olursa olsun koruyan bir siyasettir” dedi.

SAADET GELİYOR
Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Mehmet Kaymak da yaptığı konuşmada, “Sağlıkta reform yapacağız. Yeşil kartları yırtıp atın, Saadet Partisi geliyor. Saadet Partisi ile bütün haksızlıklar son bulacak. Sağlık alanında da artık hiçbir vatandaşımız mağdur edilmeyecek. Bu iktidarın yaptığı yanlış politikalar sonrası eline yeşil kart verilen vatandaşımız olmayacak. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası bulunanlardan başka hiçbir şey gözetmeksizin bütün sağlık sektöründen yararlanacak” dedi.

27 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR