Projesine destek bekliyor

Uzun yıllardır İstanbul’da başarılı çalışmalara imza atan Yönetmen Murat Gelebek, “Muhtaç Kalpler” adıyla bir program hazırladı. Hazırlanan programın...

BÜYÜT

Uzun yıllardır İstanbul’da başarılı çalışmalara imza atan Yönetmen Murat Gelebek, “Muhtaç Kalpler” adıyla bir program hazırladı. Hazırlanan programın amacı ilimizde yaşayan dar gelirleri tespit ederek onların hayatına olumlu bir şekilde dokunmak olarak belirlendi.

 

İZMİT BELEDİYESİ DESTEK VERDİ

Gelebek, 7 Haziran genel seçimleri öncesinde projesini hazırlaması sonrasında İzmit Belediyesi ile irtibata geçti. Proje için gereken incelemelerin yapılması sonrasında İzmit Belediyesi yetkililerini hoşuna gitti. Projeye destek verilmesi noktasında görüş birliğine varıldı.

 

GENEL SEÇİM SONRASINDA

7 Haziran genel seçimleri sonrasında Yönetmen Murat Gelebek İzmit Belediyesi ile yaptığı görüşmeler sonrasında projeye destek verilmeyeceğini öğrendi. Bu duruma anlam veremeyen Gelebek projesine destek bekliyor. Konu hakkında açıklama yapan Yönetmen Gelebek “İzmit Belediyesi ile yaptığımız görüşmelerde her şey yolunda gidiyordu. Belediye Başkanımız Doğan’ın hoşuna giden bir proje olduğu söyledi. Ancak genel seçimler sonrasında projeye destek vermeyeceklerini dile getirdiler” dedi.

 

VATANDAŞA DOKUNMAK

Projenin amacının il genelinde yaşayan dar gelirli insanların tespit ederek onları incitmeden olumlu bir şekilde hayatlarına dokunmak olduğunu belirten Gelebek “Bu proje sayesinde kent genelinde bir çok insanın hayatına olumlu bir şekilde dokunulabilirdi. Belediye başkanlarının her yere yetişmesi mümkün değildir. Bu programlar sayesinde belediye başkanlarının vatandaşa daha yakın olması sağlanabilirdi” ifadelerini kullandı.

 

BÜYÜKŞEHİR ENGELİ

Projesinin herhangi bir kar amacı güdülmeden hazırlandığını belirten Gülebek “Dar gelirli insanlarımız gururlu olduklarından bir yere gidip isteklerini dile getirmiyorlar. Bizlerde onların hayatlarına olumlu etki etmek istiyorduk. Bir insanın daha yüzü gülse bu hayat daha iyi yaşanır bir duruma gelir. Projeye neden destek verilmediği noktasında araştırma yapmam sonrasında büyükşehir belediyesinden destek verilmediğini öğrendim. Gerekçe olarak ise belediye tarafından bir çok insana yardım yapıldığı belirtildi” şeklinde konuştu.

 

DERDİMİZ YÜZ GÜLDÜRMEK

Büyükşehir Belediyesi tarafından bir çok noktadan insanlarımıza yardım yapılmaktadır diyen Yönetmen Gelebek “Burada birilerin gönlünü hoş etmek için yola çıkmadık. Derdimiz yüz güldürmektir. Belediyelerin de ulaşamadıkları noktalar vardır. Bizde bu noktalara temas etmek istedik. Bu sayede belediye başkanlarımız halkımıza daha rahat ulaşma imkanı bulacaklardır” değerlendirmesinde bulundu.

12 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR