Dershanesiz dönemin Doğa formülü

YGS ve LYS’de yakaladığı başarıları geleneksel hale getiren Doğa Okulları, dershanesiz döneme de iddialı giriyor. Dijital asistan, online ödev sistem...

BÜYÜT

YGS ve LYS’de yakaladığı başarıları geleneksel hale getiren Doğa Okulları, dershanesiz döneme de iddialı giriyor. Dijital asistan, online ödev sistemi ve haftanın 6 günü kapsamlı bir program oluşturan Doğa Okulları, öğrencilerini vakit kaybetmeden sınavlara hazırlamaya başlıyor. 12’nci sınıf öğrencileri, 31 Ağustos Pazartesi günü itibariyle başlayan ‘YGS/ LYS Hazırlık Eğitimi’ ile eğitim dönemi boyunca sınavlara kadar toplam bin saatlik eğitim alacak. Bu program sayesinde öğrencilerin kendi okulları dışında herhangi bir çözüm arayışı içinde olmalarına gerek kalmayacak.

 

18 EYLÜL’DE SINAV

Hazırlık dönemi boyunca başarısı düzenli olarak takip edilen öğrencilerin, ayrıca Türkiye genelindeki başarı sıralaması da tespit edilecek. Sınav maratonu için 35 yıllık dershane deneyimi olan bir ekiple çalışan Doğa Okulları, haftada 6 gün çok kapsamlı bir eğitim verecek. Etüt derslerinin yanı sıra öğrencilerin eksiklerini belirleyen dijital asistan ve online ödev sisteminin desteği ile sınavlara kadar toplam bin saatlik hazırlık eğitimi gerçekleştirilecek. YGS/LYS Hazırlık Eğitimi’nin ilk etabı 3 hafta sürecek. Öğrencilerin 3 hafta sonunda geldikleri aşama, 18 Eylül’de düzenlenecek sınavla da test edilecek.

 

ÖZEL BİRİMLER KURULDU

Doğa Okulları, hazırlık sürecinin en önemli unsurlarından olan eğitim materyallerinin içeriğine özel bir önem verdi. Tüm içeriğin, özellikle yaprak testler ve deneme sınav sorularının YGS/LYS’den çıkan sorularla tamamen uyumlu olması sağlandı. 11’inci sınıflara yönelik 9 ve 12’nci sınıflara yönelik 35 deneme sınavı hazırlandı. Doğa Okulları’nda ayrıca, sadece 11 ve 12’nci sınıflardan sorumlu olacak özel birimler de kuruldu. Bu birimlerdeki eğitmenlerden oluşacak koçlar, öğrencilerin sınavlarla ilgili her türlü sorunları ile titizlikle ilgilenecek.

03 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR