İzmit’te kadınlar matinesi

Kadın odaklı hizmetlere büyük önem veren İzmit Belediyesi kadınlar için yaptığı hizmetler kapsamında Yenişehir Mahallesi’nde oturan kadınların yoğun k...

BÜYÜT


Kadın odaklı hizmetlere büyük önem veren İzmit Belediyesi kadınlar için yaptığı hizmetler kapsamında Yenişehir Mahallesi’nde oturan kadınların yoğun katılımı ile gerçekleşen bir matine düzenledi.

Ayaz Pastanesi’nde gerçekleşen kadınlar matinesine, kadın odaklı çalışmaların en büyük destekçisi olan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da katıldı. Kadının toplumda önemli bir yere sahip olduğuna ve değer görmesi gerektiğine dikkat çeken Başkan Doğan “Kadınlarımız bizim için çok değerli. O nedenle sizler için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin sosyal etkinliklerini artırmak, ekonomik hayata katılımınızı sağlamak ve siyasette söz sahibi olmanız için desteğimiz her zaman sizlerle” dedi.

DESTEĞİMİZ SÖZDE DEĞİL
“Kadın odaklı bir belediyeyiz diye boşuna söylemiyoruz” diyen Başkan Doğan “Bu sözlerimizin gerçekliğini gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle sizlerde yakından görüyorsunuz. Kadınlar için açtığımız Mikro Kredi Şubesi, El Emeği Satış Ofisleri, El Emeği Pazarı, İZMEK Kursları, Mahallede Gün Var, Kahve Bahane etkinliklerimiz, Kadın Meclisi’nin çalışmaları ve Cephanelik’te kurulan dünyanın en modern Kadın Yaşam Merkezi. İşte bunlar size, siz kadınlara verdiğimiz değerin kanıtları. Sizler için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizler için ne yapsak az. Siz her şeyin en iyisine, güzeline layıksınız” dedi.

26 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR