“Bize sahip çıkın, Körfez kent olsun”

      CHP Körfez Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Reşat Başar, kendisi gibi profesör olan meslektaşı Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş ile birlikte Kör...

BÜYÜT

 

 

 

CHP Körfez Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Reşat Başar, kendisi gibi profesör olan meslektaşı Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş ile birlikte Körfez Taşköpülüler Derneğine ziyarette bulunarak, destek istedi. Başar’a ilçe Başkanı Mehmet Miroğlu,  meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları da eşlik etti. Kocaeli’nin profesörleri Taşköprülüler Dernek Başkanı Öznur Gökkaya ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

 

“HERKES SANDIK BAŞINA GİTMELİ”

 

Milletvekili Hurşit Güneş, ülkenin uçurumdan aşağıya atılmak istendiğini ama CHP ve ülkenin halkının buna izin vermeyeceğine dikkat çekerek, “yolsuzluk, usulsüzlük, hukuksuzluk, adaletsizlik tarihte hiç kimseyi ayakta tutamadı.  Hükümet, ömrünü uzatmak için tüm yolların deniyor. Susmuyor, susturmaya çalışıyor. Bu seçimlerde dersini almalıdır. Herkes sandık başına gitmeli ve AKP’ye dur demelidir ”diye konuştu.

 

“İSABETLİ PROJELER HAZIRLADIK”

 

CHP adayı Prof. Dr. Reşat Başar ise, Körfez’in bir tablosunu çizerek,  “Böylesi bir kentte yaşamak kader değil. Beceriksizlik, projesizlik,  insiyatif yoksunluğu, haklatan kopukluk, makam düşkünlüğü, üretimden yoksunluk Körfez’i kötü bir noktaya getirmiştir. Bu günaha daha fazla ortak olmamak gerekir. İsabetli projeler hazırladık. Ulaşıma,  sağlığa, çevreye, esnafa, öğrenciye, kültüre, camilere, cemevine, sahile, derneklere ve  sosyal yaralara çözüm projeleri ürettik. Körfez gerçek rengini bulacak. Tüm derneklerden bunları sahiplenmesini istiyorum ”dedi.

13 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR